Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

LED Day Light за Октавия 1


lubomirov1985

Recommended Posts

Много ми допадат, но и цената им е добра :)

 

http://milotec.de/index.php?language=en ... d65f4d35ee

post-1403-138453366163_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, в Луксима са по-приемливи цените, а и имат хомологация за ЕС. :-k Вярно, трябва да режеш решетките, а и на вид не го докарват като Милотек и тн, но при теб е доста по-просто отколкото при мен, понеже няма такива извивки на бронята. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, в Луксима са по-приемливи цените, а и имат хомологация за ЕС. :-k Вярно, трябва да режеш решетките, а и на вид не го докарват като Милотек и тн, но при теб е доста по-просто отколкото при мен, понеже няма такива извивки на бронята. smile049

 

Е да, не че съм тръгнал да ги взимам но ми се виждат много добре изпипани. Да видя как аз ще оправям решетките :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взимам - ама трябва да махам халогенките - а хич не ми се ще :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николайчо, що не се замислиш за една РС броня + лед? Така като те гледам малко ти остава да се хлъзнеш :lol:

 

 

п.п. събирай пари и за спирачки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николайчо, що не се замислиш за една РС броня + лед? Така като те гледам малко ти остава да се хлъзнеш :lol:

 

 

п.п. събирай пари и за спирачки ;)

 

Нееее, няма да ми отива на двигателя smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като гледам снимките - според мен трябва да си вървят с решетките. Разгледай в e-bay има много подобни и добри предложения. И ценовата разлика е осезаема - ще има за бири цяло лято поне :D smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да изтрезнее после, не го навивай.

 

Гега, ако ще си купуваш си вземи поне черните, да са дискретни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, само споделям нещо красиво :) Не съм тръгнал да ги купувам. Ще си оправя халогенките и ГАЗЗЗЗЗЗ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.