Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Турбо и 200 к.с. за наточената Lada Granta


masterOne

Recommended Posts

Тука вече избиха рибата!!!

 

Lada Granta Sport ще струва около 350 000 рубли (8 835 евро) :lol:

 

http://fakti.bg/avto/31068-turbo-i-200- ... ada-granta

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като бивш (за съжаление) собственик на ВАЗ 2101 (първият ми автомобил) си имам една особена симпатия към марката. Тази Гранта ми изглежда доста добре, но каква ли ще е цената и тук в България. Колегите дето продават Лади до вашия сервиз дали ще знаят нещо по въпроса? :) Сега в тези снегове всеки ден като минавам сутрин и вечер ми се иска да се метна на оная зелената Нива дето е изложена отпред на Симеоновско шосе и да си перкам свободно из квартала в коловозите. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва, макар от тия снимки да не личи много. Има нещо на старата импреса....

 

Не мога да преценя колко е широка. Ако пак по лададжийски са я направили тясна, ще е грозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, ще прежаля да гледам в огледалата си за задно виждане не Шкода, а Лада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 к.с. обути на 14-макс 15-ки видни от снимките е мега, хипер, ултра бегачка. Иначе има кит!!! Не ми обръщайте Фнимание - на има нама 5-6 водки съм :) Лека ноЩ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една истинска бегачка!

 

Турбо двигател 1600 кубика, 235 к.с. при 6500 об/мин., 0-100 за 5,6 сек., тегло 1080 кг., спирачки AP-Racing - предни 330 мм., задни 260 мм. джанти 17", ширина на гумите 235 мм.

 

post-4130-138453366255_thumb.jpgpost-4130-138453366291_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дялкана е пак, ама е прогрес и то значителен. Интересно е базата от какво е? Дали не са легнали на старото шаси? Ако е така, лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е базата от какво е? Дали не са легнали на старото шаси? Ако е така, лошо.

Най-вече на Рено Симбол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не споря. Мен ми заприлича на Симбол заради малкото прозорче зад задните врати и линиите на купето. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистарката - да, докарали са я. Цивилната на вид е тих ужас... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.