Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Счупени решетки на халогените :(:(:(


lubomirov1985

Recommended Posts

Колеги, вчера забелязах, че са ми се счупили и двете решетки на халогените - направо ми се прирева:( Явно са доста нежни и от тези снегове и ледове са се спраскали. Идеи от къде мога да си набавя същите? Писах до MILOTEC и чакам отговор, но едва ли ще ми продадат само решетки, предполагам, че ще ми датат "неустоима" оферта да си купя нов комплект с халогените за над 250 евро. Ще се радвам на всякакви мнения и препоръки. Лошото е, че липсват парчета - иначе щях да ги лепя, но ](*,) ](*,) ](*,)

post-1403-138453366139_thumb.jpg

post-1403-138453366147_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я направи снимки в близък план на болните решетки !

Довечера ще да е s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники това видял ли so -> http://milotec.de/index.php?cat=c319_Ri ... 1167f35911

Дали не може да се изрежат и пръснат в черно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм Мони, но са много гадни :( Все пак благодаря за предложението.

 

Изобщо не понасям такива мрежи. Аз мога да си изрежа оригиналните решетки, ама ефекта сигурно ще е "БЛЯК" :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да имаш перфектна кола и да я караш всеки ден в ледовете и лайняните пътища.Или не я караш-за целта си купуваш друга ,или я прежалваш и не се ядосваиш и това е smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо й няма, даже не би направило впечетление на никого-карай се и се радвай на колата smile159 това са бели кахъри, утре като сложиш други пак ше се спраскат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо й няма, даже не би направило впечетление на никого-карай се и се радвай на колата smile159 това са бели кахъри, утре като сложиш други пак ше се спраскат

Тихославе, перфекционистите не ги интересува какво ще видят хората, а на самите тях дали им харесва.

На Никито очичките все ще му са там.

Между другото Бегачката е много прав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Сами и Жорката са прави, но няма повече гаражи за още коли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И най-правилната приказка че като има да и става нещо и до леглото да я сложиш все е 20 :) В софия и всеки голям град изряден външен вид -стоене навън-ежедневно ползване са несъчетаеми неща, или ще се намери кой да си щипне нещо, или експолатацията ще прецака екстрите, или трети вариант е човек да си стане роб на колата smile027

тя така или иначе е много хубава, дребните глупости не я правят грозна нито нея нито тунинга й :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, благодаря ти - но все пак се старая да е в безупречен вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Уважаеми колеги, това е отговора на Milotec. Направо не е за вярване и ми звучи несериозно. За 2 решетки тея пари - да ме извиняват, ама .......

 

Dear Nikolai,

 

we will receive the parts tomorrow.

 

We can offer you the parts for 65 Euro and shipping costs 35 Euro by UPS.

 

Please send us your address in order to issue the invoice for pre-payment.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гега, какво се чудиш, така стоят нещата.

 

Нали знаеш, когато едни части са малко търсени и рядко се чупят и цените им са по надути, а в случая след като са "бутикови" , няма ги по другите места е нормално да ти надуят цената. Или си купуваш, или променяш визията понеже нямаш техен заместител.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се мъча да спичкосам нещо :) но дано се получи ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.