Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колегите от Бургас - помагайте.


Bojanov

Recommended Posts

Здравейте,

предстои ми полет от Истанбул с наши познати. Те са от Варна и срещата ще бъде в Бургас. Моята кола ще трябва да престои в Бургас около седмица.

 

Моля препоръчайте ми охраняем платен паркинг на удобно място. В смисъл да не е много забит из кварталите. Ако може и точен адрес на паркинга, за да го търся с GPS.

И ако не е много нахално, може и да е закрит. s_flag заслужава.

 

Поздрави и благодарности на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си бях в Бургас можеше да измислим да я оставиш на летището вътре и после с една почерпка щеше да минеш, но съм във Варна и скоро няма да се прибирам.

Единственото за което се сещам в Бургас така на по сносни цени и охраняем е новия (той вече не е много нов) паркинг на Гурко. Ама си нямам на представа колко ще излезе за няколко дена smile049 Някой колега да помага...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бих желал никой да обременявам и обвързвам с оставането и взимането на колата, защото ще е по нощите. Само ми кажете къде има паркинг на който може да се разчита и адрес.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си бях в Бургас можеше да измислим да я оставиш на летището вътре и после с една почерпка щеше да минеш, но съм във Варна и скоро няма да се прибирам.

Единственото за което се сещам в Бургас така на по сносни цени и охраняем е новия (той вече не е много нов) паркинг на Гурко. Ама си нямам на представа колко ще излезе за няколко дена smile049 Някой колега да помага...

Добър е паркинга от към места,но няма навез,колегата предпочита такъв,но е пък за без пари 5 лева за цял ден мисля че е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подземен охраняем паркинг има под операта в центъра на града и до колкото знам не е скъпо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гурко е 3лв на 24 часа, обаче е само платен, т.е. не охраняем до колкото знам.

Паркинга е ТУК(въпреки, че гугъл ърт го дава горичка, просто няма прясна снимка, паркинга е сравнително нов).

 

За охраняем на ТРИА-та подземния също е вариант косата(фабиа_бс) е дал координати (за всеки случай). Както и подземния на операта ТУК(ако не се лъжа), но е малко по интересно влизането там, че е през скатаните улички.

 

Също, може да пробваш и колодрума ТУК, не е в центъра но е лесно да го намериш.

 

Това се сещам за сега, утре ако измисля още някой, ще пиша

 

При всички случаи, щом си с GPS трябва да има паркинги в POI-то.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се.

 

Вече съм напълно ориентиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.