Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Street View в България


minimalizum

Recommended Posts

http://www.dnevnik.bg/tehnologii/2012/0 ... bulgariia/

 

Списък на градовете, които Google се надяват да успеят да заснемат в България: smile091

 

Пожелавам им успех....дано да стане smile048

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не стане? Аз съм разглеждал Лондон през тази програма, уникално е наистина.

 

Това е добра реклама за страната ни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо почнаха да се показват дупките. Като видят пътищата, боклуците, кварталите, по-скоро антиреклама да не стане. Иначе и аз подкрепям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

интересни кадри има из цяла България.....както в слънчево така и в снежно време.......поне така са разделили кадрите като се влиза в Пловдив от източния край от Свиленград.....за няколко метра слънцето изчезва и пада снега \:D/

image.jpgimage.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.