Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кабели за задни колонки Фабия1.4tdi 2007комби


jelio3

Recommended Posts

Купих си Фабия комби 1.4 ТДИ 2007г. Обаче като и сложих СДто се оказа, че отзад няма колонки, а и не се виждаха кабели до там като отворих пластмасите.

Дали има фабрично пуснати кабели до там или ще трябва да се прокарат?

 

Благодаря на отзовалите се

 

EDIT: Blackpearl: Колега, редактирах ти поста. Пиши на кирилица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да благодаря за инфото, разбрах и съм измислил маршрута на кабелите ще ги опъвам като сам по свободен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
да благодаря за инфото, разбрах и съм измислил маршрута на кабелите ще ги опъвам като сам по свободен.

Ще се радвам ако споделиш от къде ще прекарваш кабелите, пък ако скожиш и няколко снимки ще се радвам много :) На пролет мисля и аз да прекарвам. При мен буксата даже няма кабели за отзад и ще трябва да мисля варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля да ги пусна по следния начин:от сд-то под мокета на дясната страна, от там под праговете на вратите, от там под задната седалка ще ги разклоня за дясна и лява. после кабелите трябва давлязат под пластмасовите капаци кадето са предвидени колонките ако стане ще снимам и ще кача снимки. ама все няма време за тази операция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш филтри за задните говорители, ще можеш да ги събереш само от дясно, от ляво кората над подкалника в багажника няма кухина smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах кабелите и всичко стана както трябва,има кухини и от двете страни,а кабелите минават по пътя който описах по-рано.Снимки не можах да пусна,но като се захване човек ще стане.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.