Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зима, коловози, лед и още една Октавия!


dtstyle

Recommended Posts

...

Сега се сещам, че Octavia 2 с фейслифт са доста вдигнати. Може би да са се усетили, че това е проблем и са го решили по този начин. Но предвид много разходи, които направих едва ли скоро ще тръгна да си играя да я повдигам.

 

Пак зависи... Моята е вдигната нормално. Гледах днес един колега със същата като моята, караше пред мен, но по-високо ниво - доста легнала ми се видя на чист асфалт.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Кривина снегорина стига най-близо на стотина метра от работата, а понякога и до там не ще.

Сутринта точно там(в тея 100 м) беше закъсал един тир в преспа от навяване. Абсолютно прав и равен участък. Като дойдох, таман приключваше с веригите, изчаках го малко и си минах с ниската О2 като момченце smile117...и след малко още един тир заседна на същото място. Предните ми са А4, 195, втори сезон. Отзад съм с новички TS830 - задницата ми никога не е била по-стабилна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигнати,вдигнати,колко да са вдигнати,опира ми корема в коловозите но пък си копае колето и досега не съм закъсвал smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам, че винаги като си сменям маслото, майсторът ми казва:"А бе как я караш тая кола, че нямаш никаква драскотина по кората?"(под картера) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.