Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen Club Fest 2012


dobrin

Recommended Posts

Няма лошо и критика да има :smt017

Така се постигат по-добри резултати.

Малко ще ми е трудно да го обесня през интернет простанството,но ще направя опит от името на клуба и хората свързани с организирането му.

Ако има друго,предполагам Иво(Brabusa)да ме допълни

Наистина имахме идея да има всички разовидности от ВАГ,но в един момент,мястото стана малко smile048

Който е бил ,е видял колко сгъчкани бяха колите в зала 6.

Искахме всичко да е подредено красиво и съобразено с историята.

Следяхме темата тук във форума(и в другите автофоруми) за желаещи постоянно.

От другите авто клубове,имаше доста заявки след пускането на темите.

Направихме преразпределение на колите,поради малкото място което се очертаваше.

Както се вижда и от снимките,ауди имаше 3 коли.Сеат-1.

Чуждо участие не е имало,макар да имаше и там желаещи.

Сега тук малко цитати,без да се сърдим:

Бях написал, но го изтрих, да не го сметнат за заяждане.

 

Точка 6 би трябвало да бъде: АУДИ клуб България и VAG клубове от чужбина!

 

Ще има само представители на АУДИ . (до колкото съм запознат)

 

След мнението на Иво Динков :

 

 

Ще има място и за Шкода разбира се, стига да има желание.

 

 

И след това само догатки :smt032

 

Митето,веднага беше поканен,след като се предложи(дори и снимка даде),контактувахме се. smile126

 

Общо взето,така са нещата.

 

Сега и Иво(Brabusa),и аз го писахме.Стягайте се за следващата година smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • митето

    13

  • Krankenstein

    9

  • masterOne

    7

  • dimibo

    5

Най-много писали в темата

Няма лошо и критика да има :smt017

Който е бил ,е видял колко сгъчкани бяха колите в зала 6.

Искахме всичко да е подредено красиво и съобразено с историята.

Следяхме темата тук във форума(и в другите автофоруми) за желаещи постоянно.

От другите авто клубове,имаше доста заявки след пускането на темите.

Направихме преразпределение на колите,поради малкото място което се очертаваше.

Както се вижда и от снимките,ауди имаше 3 коли.Сеат-1.

 

 

Абсолютно съм съгласен с теб.

Знам, че към такова (смея да кажа вече-УТВЪРДЕНО) мероприятие интерес не липса.

 

За това съм написал: ако има възможност да има предварителна информация: кой, как и защо.

Аз не веднъж съм казвал: не съм кон с капаци, Ауди, че и Сеат имат къде по-наточени коли от нашите Шкоди. Имат и какво да покажат от ранните години (Ауди). Лично аз..и 5-10 Аудита да поканите (да заемат VAG), не ми пречи. Ще дойда и ще ги разгледам с кеф.

 

Изказвам пак лично мнение: Мащабно е събитието и е трудно да се даде предварителна информация и организация, но мен не ми се нравят неща в последния момент. Пълнеж им викам !

Понеже няколко колеги ми звъннаха , да им кажа: Аз не бих постъпил като Митака. (мое виждане)

 

Поздрави!

П.С: Забравих да поздравя Митака за достойното представяне на марката Шкода с Р-ката му! Митак, ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е де.Това казвах,че одобрявам критиката :D

За следващият ,по-отрано ще пускаме инфо.Преполагам най-добре до админ на форума,тъйкато така с тема се видя резултата ;)

От ваша страна съм сигурен в пускането на тема,или поне гласност за подбор на коли smile035

Живот и здраве,догодина да дойдеш с твоята,ще се радвам smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Искрене! Реших го в последния момент, всъщност тогава забелязах и темата - това си е моя грешка или по-скоро недоглеждане, защото ето какво е написано още на 16 февруари:

Ще има място и за Шкода разбира се, стига да има желание.

Сега, аз не съм толкова горд, че да се чувствам обиден от липсата на специална персонална покана, но прав си, че най-редно беше такава да бъде отправена официално към нашия клуб, за да знаят сериозните потенциални участници и особено тези, идващи по-отдалече да се подготвят и съгласуват програмата си. При мен нещата станаха спонтанно, понеже не съм на 500, а само на 5 км от събитието и реших, че ще е по-добре там да има поне 1 Шкода /и то интересна/, отколкото после хората да се чудят защо марката съвсем е липсвала на феста. Както казах и по-горе, очарован съм от отношението и вниманието, което колегите от ФВ клуб ми оказаха и се надявам догодина тези организационни недоразумения с официалните покани към други клубове да бъдат преодоляни.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

Със сигурност приемам критиката и в никакъв случай не я тълкувам като тръшкане и мрънкане.

Наистина за съжаление тази година не успяхме да направим организацията на поканите както трябва.

Причината е че ИЕЦ измести датата на феста с близо месец напред в календара, спрямо заплануваната, и страшно много неща се промениха.

Но да не се обяснявам. Повечето разбират какво означава това.

За 2013 г. все още сме в етап на избистряне на идеята за формата на събитието, но със сигурност още октомври/ноември 2012 г. ще бъдат сложени ясни и прозрачни условия към другите колеги от автофорумите на VAG.

Не се притеснявайте да споделяте в тази тема всичко, което не ви е харесало.

Отворен съм за всякакви предложения. Участвам в организацията на този фест с една единствена цел - да видя усмихнатите и екзалтирани лица на посетителите. Да видя гордостта в очите на собствениците на коли в залата, когато техния труд и идеи са оценени.

 

Поздрави,

Иво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема отдавна я следя, гледам коментари, мълча си. Ясно е, към кого са насочени: Младен, Сами, Аз....

Не забравяй и на Анастас брутализмите :mrgreen:.............абе има какво да се види още от Шкода клуб s_flag

 

 

 

 

 

п.п.

Поздравления още веднъж на организаторите на феста и дано това събитие стане традиция и занапред!

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........абе има какво да се види още от Шкода клуб s_flag

А ти ко са спотайваш ве. И ти си в кюпа на излагащите се. Може ли Искрен на изложение и ти да не си до него. Къде отива интригата smile004 smile004 smile004

 

П.С.- Ся да не ми се разсърди някой от вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Здравейте автомобилни фенове.

Имаме удоволствието,да Ви поканим на тазгодишното издание =D>

Повече информация за събитието:

http://www.vwclub.bg/fest/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, я най-добре пусни една нова темичка в раздел "Срещи" и помоли местните модератори да я закачат отгоре до датата на събитието, за да я видят повече колеги от форума и евентуално да се включат с интересни автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митаче,

пуснах я по твой съвет smile001

За коли от съфорумци,мисля,че са пуснали запитване до модераторският/админският екип на форума ,и се очаква действие smile001

Топката е при вас,така да се каже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.