Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen Club Fest 2012


dobrin

Recommended Posts

Скромно от мен: ЦЪК

 

Иначе както каза Митко - светлината беше много слаба - както миналата година.Отгоре на всичкото и температурата на светлината от лапите е по-топла от тази на светкавицата ми и стана доста грозно...Така ми се снимаше ама бързо ми мина мерака.

 

Митко, драсни ми едно лично съобщение, ако искаш да ти пратя снимките на твоята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • митето

    13

  • Krankenstein

    9

  • masterOne

    7

  • dimibo

    5

Най-много писали в темата

И аз успях да мина за малко на феста, че неделята се оказа натоварена и по тази причина

много не се заглеждах, пък и Митака никакъв го нямаше...Колегите споделиха вече за лошите условия за снимки, надявам се, че сме ги преодолели успешно!

Като цяло добре е организирано всичко и имаше какво да се види. А на вас предлагам

да погледнете тук - последните две позиции са клипчета! :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки и от мен:

Надявам се, че няма да се сърдите, че ги слагм тук, но в снимка.бг нещо не мога да ги кача в момента.

post-3360-138453371228_thumb.jpg

post-3360-13845337125_thumb.jpg

post-3360-138453371267_thumb.jpg

post-3360-138453371269_thumb.jpg

post-3360-138453371272_thumb.jpg

post-3360-138453371275_thumb.jpg

post-3360-138453371278_thumb.jpg

post-3360-138453371284_thumb.jpg

post-3360-138453371286_thumb.jpg

post-3360-138453371289_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, изглежда е било доста интересно. Въпреки, че с повече шкоди щеше да е по-хубаво. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организацията както винаги беше на ниво и въпреки заетостта си колегите от ФВ клуб ми отделиха специално внимание и съдействие като единствен представител на Шкода форума, за което им благодаря от сърце smile126 . Също така благодаря на Младен, Коцето малкия и Бобеца за компанията и помощта smile159

Имаше и какво да се види от другите марки във VAG, естествено аз наблегнах на ретро екземплярите, иначе и останалите експонати бяха много интересни... даже не ми стигна времето да разгледам подробно всичките тунинговани гоУфчета, а между тях имаше наистина доста приятни за окото /и ухото :mrgreen: / екземпляри.

Снощи имах проблем с качването на снимки в snimka.bg , не ми излиза бутона и искаше поотделно да качвам над 140 парчета, затова накрая ги качих в datа-та. Извинявам се, че някои са доста тъмнички, но за да ползвам нощния режим ми трябваше статив и доста свободно време... все пак направил съм няколко с удължена експонация, но излизат леко размазани. Има и няколко клипчета тип "звук и светлини" от изкарването на "пилите" в края на феста ;)

ENJOY!

http://krankenstein.data.bg/p/files/VWexpo2012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Митко(адаша),че се реши да предостави автомобила си на изложението.

Благодаря и на всички,дошли на самият фест smile159

 

 

Подготвяйте се за следващата година smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично доста съжалявам, че не успях да се класирам - но имах доста ангажименти. Браво на колегите, по това, което се вижда от снимките е било супер :) smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добро мероприятие и браво на колегите от VW форума за хепънинга.

 

@ хората с коли подходящи за изложба (те си знаят кои са) - За догодина от сега обявявам, че предоставям БЕЗПЛАТНО едно място за спане в София и една Фелиция с 4 различни сини цвята за придвижване из София за времето докато трае VW Фест 2013 (да сме живи и здрави до тогава), че и след това. Наистина мероприятието е било масово и сигурно ще е още по-масово догодина. Ние също можем да се представим подобаващо. И тъй като няма да имам възможността да представя една Фелиция на нивото на изложените автомобили, предоставям за колкото е необходимо една безплатна квартира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го и победителя:

 

jdv1331626138x.jpg

с този автомобил

 

viu1331626162z.jpg

 

Победителя заминава за http://www.woertherseetreffen.at/ заедно с колата,като са осигурени за път(с рапатрак),храна,спане,билети за самото мероприятие от http://www.vwclub.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тия класик джанти Фукс ми останаха очите просто! Казах му на момчето, че ако бяха 4х130 като на Шкода а не 5х130 щях му ги свия и излежа :) Евала на хора като него и успех на изложението! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятно, както и миналите години. и този път имаше какво да се види.

 

422799_324564247601866_100001448815152_931029_1860748887_n.jpg

този автомобил е като изкаран от моето въображение - черния мат, рязания покрив, порше джантите, все едно е била правена за мен smile001

427064_324564287601862_100001448815152_931031_1478728277_n.jpg

 

110ката я виждам за първи път и е smile035

много ми беше приятно да видя 110ката до karmann ghiaта - /най-красивата произвеждана кола за мен, въпреки че точно тази беше в скрап състояние/

волана е трепач =D> - 432011_324564124268545_100001448815152_931026_783044173_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че ви е харесало.

На тези, които бяха на феста заповядайте отново! На тези, които не успяха да дойдат по някаква причина ще има VW Фест 2013!

Подготвяйте коли за участие и бъдете сигурни, че труда ви ще бъде оценен като колата намери място в залата.

 

Поздрави на всички! smile027 (това е биричка Козел. в чашките. Чешка)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен фест и наистина колата която най-много ме изкефи и мен е спечелила което ме радва много!!Там съм и догодина и по догодина и когато мога съм там.Яд ме е малко,че нямаше поне една ВАГ Шкодичка да се изкефа,дано догодина има наместена някоя яка сред всичките страхотни коли там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези, които не успяха да дойдат по някаква причина ще има VW Фест 2013!

Подготвяйте коли за участие и бъдете сигурни, че труда ви ще бъде оценен като колата намери място в залата.

 

Подготвяме коли :D

 

Определено има какво да се види от Шкода клуб и се надявам 2013-та да има няколко много наточени ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

110ката я виждам за първи път и е smile035

много ми беше приятно да видя 110ката до karmann ghiaта - /най-красивата произвеждана кола за мен, въпреки че точно тази беше в скрап състояние/

Специално пожелах да паркирам моята до другите задномоторни спортисти и много благодаря на колегите, че уважиха желанието ми... освен червения "barn find" кокошарник и другия Карман не беше в цветущо състояние, но затова пък 110-ката ми изглеждаше много лачена до тях въпреки, че и на нея не и липсват забележки по купето :) То това май беше една от най-колоритните и най-снимани групички на феста. Догодина пак бих участвал с друга моя кола, надявам се и още колеги от форума да се присъединят в това чудесно изложение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подготвяйте коли за участие и бъдете сигурни, че труда ви ще бъде оценен като колата намери място в залата.

 

Тази тема отдавна я следя, гледам коментари, мълча си. Ясно е, към кого са насочени: Младен, Сами, Аз....

 

Да вметна по този въпрос, да не излезе , че се скатавам.

 

Г-н brabus: Поздравления за Volkswagen Club Fest 2012. Чат-пат имам понятие какво е да си свързан с организацията на подобно мероприятие, знам , че не е никак малка отметната работа.

 

Искам обаче да Ви изложа моята градивна критика: Тоест, да си подредите приоритетите. Тъй като догодина мероприятието отново ще бележи ръст, вземете решение: кои клубове ще каните от VAG групата. А те не са само АУДИ ФОРУМ, нали? Сеат и Шкода и те са марка. Ако ще каните само VW от съседните страни- супер.

Да има обаче предварително (януари, че и преди това) обявена програма.

 

А не, в Ауди форума има тема от незнам си кога има тема, Шкода не бяха поканени.

(изказвам свое мнение, да не се счита, че сме били пренебрегнати или е обидно- ВИЕ сте организаторите и ВИЕ си решавате).

 

Лично аз обаче, след като колегата написа-елате, никой няма да върнем.... не бих се изтъпанил. Нямам болни амбиции да си показвам шайгата и да се бутам.

Единствено бих дошъл заради Шкода Клуб и Шкода Форум, ако има покана към тях (не към мен лично), за да представя форум и марка Шкода, а не да се покажа.

 

Лично мое мнение, не карам никой да се съобразява с него е да има предварително изнесена информация.

Volkswagen Club Fest 2013: ще каним този , този и този клуб- заповядайте. Дали ще толерирате само Ауди, само Сеат, ваша си работа, ВИЕ сте организаторите.

Мое лично мнение, е че трябва да има прозрачност в информацията. И на Volkswagen Club Fest 2011 имаше колега (Шкода) който бяхте поканили отделно, никой не го спомена в темата....изненада ще да е била явно!

 

Аз съм споделил с няколко колеги, които врънкаха мойте (лични) виждания, а те са: Пред свършен факт и ей тъй между другото : елате, няма да ви върнем....не бих се изтъпанил.

 

Пак казвам: Лично мое мнение, нито ми е обидно, че не са били поканени от Шкода предварително, нито имам амбиции да си показвам колата!

 

П.С: На Volkswagen Club Fest 2013 и на който и да е Volkswagen Club Fest винаги ще ми бъде приятно да го посетя като зрител да разгледам VWтата, въпреки че трябва да бия 487км. до София и 487км. на обратно!

 

Поздрави още веднъж за прекрасния Volkswagen Club Fest 2012!

 

Евала на хора като ВАС и на VW Club Bulgaria за прекрасното начинание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.