Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen Club Fest 2012


dobrin

Recommended Posts

Междудругото моята е в състояние за изложба.Цяла зима не съм я карал,само дисковете са поръждясали.Обаче идването е свързано с доста разходи и време :oops: А най-голямата причина за неидването е че трябва да стоя 2 дена до нея да я пазя.

От ретро прояви ,зная как се отнасят посетителите с изложените автомобили.Само дето на тавана не се качват.Няма култура!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • митето

    13

  • Krankenstein

    9

  • masterOne

    7

  • dimibo

    5

Най-много писали в темата

Междудругото моята е в състояние за изложба.Цяла зима не съм я карал,само дисковете са поръждясали.Обаче идването е свързано с доста разходи и време :oops: А най-голямата причина за неидването е че трябва да стоя 2 дена до нея да я пазя.

От ретро прояви ,зная как се отнасят посетителите с изложените автомобили.Само дето на тавана не се качват.Няма култура!

Абсолютно съм съгласен. Моята на паради си я заключвам, иначе се опитват да влизат вътре. Не, че няма да разреша да се снимат, ако искат ама да питат първо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колите на изложението се заключват!

Ключовете се събират от организаторите!

Ако някой иска,може да си седи при нея и да е отключена,това не е проблем ;)

Който е присъствал на миналогодишното,знае как беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Отделно ще има стюарди, които да следят за приличното държание на публиката.

На предишния фест всичко беше наред, не е имало хора, които да нахалничат и да искат да се качват по покривите на автомобилите :)

Имаше само 1-2 бутнати стойки със счупени предпазни стъкла, но тази година ще са плексигласови, така че този проблем отпада ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава седмица до започването!

Заповядайте!

 

Билети:

На входа - цена: 3 лв (ученици - 2 лв.; деца до 14 г. - безплатно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето програмата с последните изменения:

 

1. Три премиери за България на нови модели - Beetle, CC, Up!, както и дузина ексклузивни автомобили

2. Моделни истории VW Beetle и VW Polo

3. Фото изложба - "Историята на Beetle"

4. Състезателни автомобили Volkswagen

5. Тунинговани автомобили Volkswagen

6. Air Cooled модели

7. VAG модели от други авто клубове

8. Изложба на модели в мащаб 1:43

9. Клубен щанд с рекламни материали и аксесоари

10. Щандове на спонсори, партньори и други участници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 03.03.2012 г. си намерих покана за феста на предното стъкло на Венто-то, защипана с чистачката. :) Доста добра организация и реклама на събитието. Дано ми остане свободно време да посетя събитието - сигурно ще е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълвам и информацията за наградите:

 

Всеки посетител, закупил билет ще получи анкетна карта, с която ще може да гласува за автомобил, който ще бъде спонсориран от VWclub.bg за посещение на най-големия VAG автосъбор Woertersee 2012 в Австрия.

 

Всеки, който е попълнил анкетната карта ще участва в тегленето на специалните награди за посетителите на Volkswagen Club fest 2012, предоставени от нашите партньори:

 

Висококачествени компютърни чанти от Targus

Оригинални аксесоари от Porsche BG - официален вносител на VW за България

Ваучери за покупка от центрове за гуми и джанти Margel

Рекламни материали на VWclub.bg

 

ГОЛЯМА НАГРАДА: СПА УИКЕНД С ПАСАТ, осигурена от Porsche BG

www.vwclub.bg/fest2012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По време на изложението ще се проведе и състезание на автомобилни симулатори, предоставени от PlayStation България. Победителите ще получат награди PlayStation! Записване на място в залата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина няма нито една записана Шкода мога да докарам моята 110R, само че е '74 набор т.е. отпреди VAG ерата на марката. Всъщност едва ли ще е проблем, понеже миналата година адаша участваше с Естелката. Ако все още има такава възможност моля някой от организаторите да ми пише къде и кога да докарам колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина няма нито една записана Шкода мога да докарам моята 110R, само че е '74 набор т.е. отпреди VAG ерата на марката. Всъщност едва ли ще е проблем, понеже миналата година адаша участваше с Естелката. Ако все още има такава възможност моля някой от организаторите да ми пише къде и кога да докарам колата.

Предадох им. ;)

Ако е останало място и възможност,ще се свържат с теб smile027

 

п.п.

Чух се с Иво(Brabus,който отговаря за колите),ще има възможност да си пишете чак довечера да ти отговори ;)

както се казва, stay tuned smile048

п.п.2

Ако има място и възможност,то ще трябва бързо да я подготвиш и утре при вечер да е пред експото.Да я измията,напудрят и вкарат в салона smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем, тя си е гаражна и дори няма нужда от миене, освен ако не се нацапа по пътя за Експото... е малко вече минава към категория Рат род заради дребни забележки по боята, обаче мисля това е простимо за близо 40 годишна антика. Бих се радвал, ако я сместите някъде при Костенурките и Вариантите, все пак имат родствена връзка - заден мотор и задвижване. Ето снимка за да добиете представа за какво животно иде реч:

025130932.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красавица smile126

Пуснах лс с допълнително инфо за утре

Колеги,заповядайте да я видите на живо в ИЕЦ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах през Експо-то да дам на Митко едни лепенки. Ето и няколко бонусни снимки. Ще има много интересни неща, не пропускайте да отидете :mrgreen:

 

Аз не участвам /да не се чудите/ smile049

 

post-4130-138453370727_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453370997_thumb.jpg.jpg]post-4130-138453371008_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,бяхме молили цял ден,да не излизат снимки,преди откриването утре.

Ние чак сега приключихме с подреждането на 2-е зали smile001

Заповядайте утре,да видите всичко подредено smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, както виждаш снимките от халетата не е качвал колегата, въпреки че го накарах да снима и вътре, щото аз си бях забравил апарата. Качил е снимки само на шкодите отвън, което мисля не е престъпление - все пак са си наши коли ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравооо страхотен Фест, както всяка година, много ми хареса! Всичко беше на ниво включително и VAG girls (егати краката) :smt017 .

Жалко че Шкодата е само една.

Обикалях и обикалях, но Митко го нямаше да му кажа здрасти.

Супер беше!!! Поздрави! s_flag

 

П.С - съжалявам че няма да мога да дойда утре с групата, имам работа ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук съм :)

На клубният щанд :)

 

П.п.

Оказахме се и адаши smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АйДи бе ! Няма ли някой да качи снимки за тези от другата земя. ВечИ не издържамИ. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах днес, че утре няма да мога, но като цяло бяха много малко колите които ме грабнаха.По подробно разгледах ретро екземплярите.

Повече гледах новите модели на VW - Up!-а на живо ми хареса много!За сметка на това Амарокът ме разочарова много с ужасният си салон.

 

АйДи бе ! Няма ли някой да качи снимки за тези от другата земя. ВечИ не издържамИ. :mrgreen:

Утре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите станаха много тъмни, това тъмно хале явно поглъща светкавицата smile049 Въпреки това довечера ще ги кача, а който има желание да си ги просветли с фотошопа, че са над 100 снимки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.