Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Volkswagen Club Fest 2012


dobrin

Recommended Posts

logo.jpg

 

Здравейте!

От името на Клуб на привържениците на Volkswagen в България, бих искал да Ви поканя на третото издание на

Volkswagen Club Fest 2012

От фенове за фенове!

 

01-vw-emblem.jpg 02-golf-4.jpg

 

Кога:

10 и 11 март 2012 г от 9:30 до 17 ч.

 

Къде:

Inter Expo Center - Sofia

 

Билети:

На входа - цена: 3 лв (ученици - 2 лв.; деца до 14 г. - безплатно)

 

 

Официален сайт:

www.vwclub.bg/fest2012

 

03-polizei.jpg 04-golf-abt.jpg

 

Участници и събития - 2012 г.:

1. Моделна история VW Polo

2. Представяне на новия VW Beetle

3. Air Cooled модели

4. Състезателни VW

5. Тунинговани VW

6. VAG модели от други авто клубове в Бълария и чужбина

7. Изложба на модели в мащаб 1:43

8. Щандове на спонсори, партньори и други участници

9. Клубен щанд с рекламни материали и аксесоари

10. Мултимедийни презентации

*Програмата не е окончателна и ще се допълва и разширява.

 

Организатори и домакин:

partners-1.jpg

Спонсори и медийни партньори:

partners-2.jpg

 

История на VW Club Fest:

Първото издание на Volkswagen Club Fest се проведе през месец март 2010 г. Това беше първият по рода си автосалон с експонати, собственост на истинските VW фенове. Това бе и първото подобно изложение организирано от автомобилен клуб в България, като успеха му сред посетители и привърженици на марката утвърди неговото съществуване и по-нататъшно развитие.

 

През 2011 г. Volkswagen Club Fest се проведе за втори път като се разрастна на двойно по-голяма площ в зали 5 и 6 на IEC (над 3 600 кв.м.). Показани бяха 77 автомобила. Събитието привлече над 7 хиляди посетители, за двата дни.

 

05-golf-racing.jpg 06-vw-back.jpg

 

Какво се случи през миналите години в снимки:

Галерия VW Club Fest 2011

Галерия VW Club Fest 2010

 

07-rims.jpg 08-audi-r8.jpg

 

Събитието във Facebook

 

09-bears.jpg 10-new-passat.jpg

Предварително се извинявам, ако темата не е за тук и моля екипът да я премести по свое усмотрение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • митето

    13

  • Krankenstein

    9

  • masterOne

    7

  • dimibo

    5

Най-много писали в темата

Доста грандиозно изглежда, че ще бъде! Поздравления и успех с начинанието. smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях написал, но го изтрих, да не го сметнат за заяждане.

 

Точка 6 би трябвало да бъде: АУДИ клуб България и VAG клубове от чужбина!

 

Ще има само представители на АУДИ . (до колкото съм запознат)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, ако някой има желание да представи клуба, според мен ще се съгласят организаторите да вмъкнат колата. smile027

Ауди клуба имаха желание за 1 кола в повече, ако не ме лъже паметта и се прие това предложение.

Целия фест се прави с изключително желание и добронамереност и колегите от ФауВе форума винаги са готови да откликнат на ентусиасти s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има място и за Шкода разбира се, стига да има желание.

 

Надявам се да има колеги които биха участвали s_flag

 

Ако това наистина се случи, ще бъде много добре и за двата клуба! За нас, ще бъде удоволствие да участваме дори с един автомобил а за вас ще бъде по-голяма реклама и посещаемост на изложението. Поздравления за организаторите.

 

smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да има колеги които биха участвали s_flag

 

Аз тъкмо мислех, че ти ще изявиш желание, защото определено има какво да покажеш. ;) :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младенчо, айде - недей да скромничиш. Не се прави на ощипана мома :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да има колеги които биха участвали s_flag

 

Аз тъкмо мислех, че ти ще изявиш желание, защото определено има какво да покажеш. ;) :smt030

 

Аз отпадам!

Колата ми не много за изложение на този етап. И точно 10-11 март, ще празнувам РД и няма да имам никакво време. smile049

 

п.п. Аз се сещам поне за 2 автомобила които могат да ни представят smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, защо се скатават?

 

Що... щото миналата година се изсипаха едни глупости по техен адрес, как няма да се отажат. Няма да се изненадам и тая година да не заявят участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Я па тоя... с какъв аватар цъфна и не си почерпил още smile001

 

 

viewtopic.php?f=1&t=26068&p=287565&hilit=%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%BE#p287565 smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Добре де - кьораФ съм... Честито за придобивката на Васко ТУК (да не ме бие Ицо за спама). Но това не променя факта, че аз почерпка НЕ СЪМ видел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, защо се скатават?

 

Що... щото миналата година се изсипаха едни глупости по техен адрес, как няма да се отажат. Няма да се изненадам и тая година да не заявят участие.

Миналата година си е за миналата година. Тази година не виждам кой ще ръси глупости. Що па да нямаме наше участие? Естествено аз не мога да давам акъл или решавам от името на заподозрените, но много бих се радвал да имаме наше участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да има 2-3 хубави Шкоди. Няма ли кой да отиде от нашите.... :-k

Краси, ти защо скромничиш? освен визуално, предполагам и в една друга категория си подготвен адски добре smile027

 

Именно, защо се скатават?

Що... щото миналата година се изсипаха едни глупости по техен адрес, как няма да се отажат. Няма да се изненадам и тая година да не заявят участие.

На мен явно ми е къса паметта, но наистина нямам спомен към кого и какви глупости са се изписали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да лъсна Ярослава по повода и да се явя на фест-а, ако няма по хубави шкоди които да ни представят. Свободен ще съм него уикенд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да лъсна Ярослава по повода и да се явя на фест-а, ако няма по хубави шкоди които да ни представят. Свободен ще съм него уикенд.

:smt017 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен колите, които трябва да се покажат са на Сами, Искрен, Младен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.