Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кора под коша?


petkov23

Recommended Posts

Колеги има ли оригинално такава кора или от друга да става на фелата, че ми се мокри стартера и едва паля. Има ли смисъл да обикалям моргите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не покрива само под двигателя и скоростите, заобикаля ги.

Мерси колега утре ще потърся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сега гледам в един сайт има само кора под двигателя и лява и дясна.

http://aftermarket.ags.bg/марка/felicia-98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koрата имам някакви спомени че беше пластмасова. А според мен е по добре да сменяш целия стартер 2 ра ръка от някои фаворит/ фелиция, вместо бендикс за 60 кинта (просто идея)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече взех бендикс пък и като обиколих моргите точно такъв стартер няма, трябва да си е тоя за 50kw фелиция от другите 1.3 дет са не става имат разлика.

А до корите притеснява ме че няма снимка да ги видя а в момента много голяма криза ме натисна и нямам излишни пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koрата имам някакви спомени че беше пластмасова.

Трябва да си опресниш спомените, кората е метална. Ще гледам да я снимам специално, но в момента имам много важни задачи и не обещавам.

 

В същност не виждам особен смисъл от снимки, отиваш в авто части втора ръка и искаш - ако има взимаш. Тук във форума също има поне 2 фелиции продаващи се на части и кората не е от най-търсените неща така, че е твърде вероятно колегите да я имат. Пиши им.

 

P.S. Внимавай с колегата cry little kid от Елин Пелин, той е способен по телефона да ти каже, че има перфектна кора или изобщо определена част и като се разкараш до там да се чудиш на очите си ли да вярваш или на него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се купува възможно най-скоро че без кора отидаха 60 лв за бендикс.

 

Бендикса за 43kW мотор го взех за 31лв. А и мокренето на стартера по никакъв начин не може да повлияе на бендикса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един сервиз за коли дет продават и авточасти. Цената беше такава понеже самата кола е била удряна отдолу и леко беше изкривена самата кора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.