Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загасване на двигателя след боксуване - автоматик


skodaoctavia1.9

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Някой може ли да ми каже защо след като попаднах в една пряспа и след малко буксуване двигателя изгасна. Трябва да се има предвид, че колата е автоматик. Може някаква защита да се е включила. Някой знае ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма предупреждения по таблото, ASR/ESP при боксуване сваля оборотите на двигателя за да се подобри сцеплението. И понякога гасне в преспите, ако не си съобразил да го изключиш. Специално това го пише в ръководството. Може и от други неща да гасне, но няма как това да се знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя двигател има една "екстра" на която не помня абривиетурата smile049 Та същата се грижи да отнеме газта когата има опасност колата да прибоксува. Тази "екстра" ми гасеше двигателя на всеки опит за катерене на бурдюр :smt0344 Най-лошото е че гасенето е супер грубо и всеки път имах чувството, че нещо се чупи в двигателя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен до сега не ми е гаснел двигателя. Поднасяне и влизане в трева.. превъртане на гумите на лед и некотролеруемо занасяне.... и още куп глупости до като и се радвах в началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.