Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Възможно ли е?


bocko

Recommended Posts

Преди 1 ден взех книжка и все още нямам този опит който го имат останалите колеги с подобни модели на Шкода, затова ми трябват мненията ви.

колега, какво стана с Шкодичката, купи ли я, как мина пътя???

пускай снимки и ние да се порадваме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към края на месеца ще идвам в София,че да се оправи малко времето.Просто питах от рано да се информирам малко за какво става въпрос.Като я взема ще пусна снимки и дай боже тема в проекти s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах..... и тъпата тема. Тази тема направо чупи тъпомера!

 

Какво значи- възможно ли е? Няма невъзможни неща!

Ако ви чуе Макса - какви върпоси задавате за "спортен автомоби"......

 

Ако се вземе читава кола- възможно е! Ако се вземе гробник в полуразпад- как да е възможно!

Времето, слънцето, сянката- то ако не можеш да минеш и 100км с такава морга- въобще защо ти е? Заради едните 500лева ли?

 

То има и във Варна за тази цел!

 

Какви проблеми криела? Идете, огледайте, карайте и прочие. Тука всички нострадамуси ще се извъдим.

Че ти ако се прибереш с нея до Варна без проблеми значи банкет трябва да вдигнеш и то голям ли!

 

ИЗВИНЯВАМ СЕ, ако съм засегнал някого, ама влизам от седмица във форума- само теми (и Анастас го каза).......

FAV135- не ме разбирай погрешно, в мнението ти има логика,....просто на мен ми е смешно за 2012г. да се обсъждат такива неща!

 

. Пътувай по светло, ако прецениш - вземи пътя за два дена с преспиване. Писал си, че скоро си взел книжка. Ако не си карал преди това поне едно 100-150км отсечка на екс..- значи няма да караш и сега. Ти сам ще се откажеш.

 

И един цитат от който ме заболя корема! (отново нищо лично към Макс, напротив- ЕВАЛА)

Най - важното - когато си купиш кола, ела на събора, ще пием преди да си легнем, а като станем, ще пием едно кафе и после ще пием още! Чух, че миналата година е било супер яко и не се съмнявам, че и тази година ще изкърти. Донеси си и духалка, защото ако е в началото на Май ще е шиб**о студено !
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какви проблеми криела? Идете, огледайте, карайте и прочие.

 

С това мнение според мен се изчерпа цялата тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ДА мерси все пак на тези който ми обясниха нормално и мерси на тези който явно само се заяждат (никой да не се засяга)

ИЗВИНЕТЕ , ЧЕ ПОПИТАХ НЕЩО!!!

 

 

Темата може да се изтрие!! :smt018 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bocko,

 

Без да се обиждаш, но каквото повикало такова се обадило smile049 Въпрос "Възможно ли е да стигна от Х до У?" е безмислен и единствено води до заяждане. В крайна сметка автомобилите са създадени за да се движат, а не да се чупят. За справка - първата ми Шкода 100S (или S100 smile049 ) за 25+ години и може би към 200к км е оставала на път само веднъж - скъсана полуоска. Същевременно има коли които и 5км не минават без проблем. Всичко е въпрос на поддръжка и отношение.

 

Та с две думи отговора е - Зависи от състоянието на автомобила ... който ти дори още не си избрал. Мисля, че и врачка не може да ти помогне в случая.

 

Успех с избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.