Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ново Йети в София


Recommended Posts

Привет на всички колеги във форума.Отдавна го следя, но дойде време и да понапиша нещо. Утре отивам да си взема Йетито от Еуратек. За тези които се интересуват ,доставиха го за два месеца и половина при заявени четири. Йетито е 1,2 TSI, 7 DSG,Експириънс, черна перла, панорамен покрив,затъмнени стъкла и някои други екстри. Търсих срециално автоматик и това беше най-близко до изискванията ми. Надявам се в скоро време да кача някоя и друга снимка. Имам една молба- понеже четох доста отзиви за тази скоростна кутия-повечето не много усрокояващи, ако има колеги които карат с нея ,да напишат мнение, но да пишат и тези които са доволни, защото иначе се събират само отрицателни мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Много безаварийни километри ти пожелавам.

 

Ела на някоя от Неделните срещи да се запознаем и да видим дзвера.

 

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега и поздравления за избора! Панорамния покрив е много хубаво нещо, което аз така и не успях да си поръчам. DSG също е много хубаво нещо. Чел съм предимно хубави неща за тази кутия, не знам откъде си събрал толкова отрицателни мнения. За мен най-отрицателното качество на DSG е цената, която при Yeti 1.2 идва над 10% от цената на целия автомобил. След като това явно не те притеснява, остава да се усмихнеш широко и да караш спокойно. :D

Единственото потенциално притеснение би могло да е, че въпреки турбо, директно впръскване и т.н., 1.2 е твърде малък двигател за автоматик. Но от досегашния ми опит с малките двигатели на Шкода, без значение дизел или бензин, атмосферен или турбо, винаги съм бил приятно изненадван от възможностите им, които се оказват учудващо прилични предвид ограничената мощност. Ако не друго, 7 предавки означават, че почти винаги ще си в оптимални обороти и при движение с нормални магистрални скорости оборотите ще са ниски т.е. по-малко разход и шум.

С нетърпение чакам отзивите ти от колата. Отдавна се надявам във форума да се появи събрат по двигател, но с DSG кутия :) Пожелавам ти да си поне толкова доволен от автомобила, колкото аз от моя s_flag

 

EDIT: Ето и два линка към статии от списанието Auto Express, които потвърждават, че избора ти е правилен:

http://www.autoexpress.co.uk/carreviews ... f_use.html

http://www.autoexpress.co.uk/carreviews ... ality.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Хайде малко снимки и от мене. Между другото Йетито е страхотно, а автоматичната скоростна кутия DSG е голям кеф, въобще не се усеща като превключва. За тези които не са карали с тази кутия , да имате и ръчни скорости ,не можете да се справите по-добре. Има няколко режима на каране, винаги знае дали да качи предавката или да я понижи, ако се кара спокойно качва предавките при 1800 об. ако я настъпваш ги сменя при доста по високи обороти. Има и още много глезотии ,но няма да ми стигне време да пиша за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък файловете били големи. Ще трябва да направя нови снимки.

 

Или росто да намалиш тези файлове, които имаш. :) Поздравление за колата, хиляди безаварийни километри. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пък файловете били големи. Ще трябва да направя нови снимки.

Отваряш в paint и resize-ваш и си готов :smt033

 

Да ти е честита и със здраве да си я караш и само бензин и масло (като го сменяш) да наливаш.

 

П.П. с какъв размер гуми ти е колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.