Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новобранец


vaklinator

Recommended Posts

Koлко грозно е боядисана бааааа........ Хвани телената четка за флекс и я оттърви от тая карма.

 

Смени маслото на скоростите с Аc delco 75W90. При 5 степенната кутия, за разлика от 4 степенната, от голямо значение са луфтовете в привода и лоста. Обери ги с въобръжение, доколкото това е възможно, а ако се наложи да сваляш кутия смени гумения маншон на края на тунела, той реално ще е 75% от решението на този проблем.

 

Шума е най - якото в една 120 ка, можеш да го шумоизолираш с разни боклуци, но това все пак е спортна кола, безмислено е.

 

За тоя фейслифт има прозрачни мигачи, купи си ги, много, много по - яки са !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлко грозно е боядисана бааааа........ Хвани телената четка за флекс и я оттърви от тая карма.

 

Смени маслото на скоростите с Аc delco 75W90. При 5 степенната кутия, за разлика от 4 степенната, от голямо значение са луфтовете в привода и лоста. Обери ги с въобръжение, доколкото това е възможно, а ако се наложи да сваляш кутия смени гумения маншон на края на тунела, той реално ще е 75% от решението на този проблем.

 

Шума е най - якото в една 120 ка, можеш да го шумоизолираш с разни боклуци, но това все пак е спортна кола, безмислено е.

 

За тоя фейслифт има прозрачни мигачи, купи си ги, много, много по - яки са !

 

Що се ебаваш бе колега? Хахах

Тракането на двигатела не ми се струва нормално. Звучи като на умряло

Скоростите са само 4! Опитвах няколко пъти да завра лоста към 5-та , ама -ядец.

Нека за тракането кажат и други колеги от какво е и дали е нормално така да дрънчи.

Верно е боядисана с гъза си

Ще взема един бронз за печки да я коригирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи едно клипче ли, де да знам, да чуя как трака или поне ако успееш да локализираш шума. Пък щом е 4 ка само и смени маслото. Има 2 пробки, ако искаш мога да ти ги оградя на 1 снимка, отвии и 2 те, друго няма какво да и стане на 4ката, единствено на лоста на края му има една ябълка за 30 стотинки, без нея пак влзиат, но хода на лоста е по - голям и ако го измлатиш по грубо може да изкочи от механизма. Да знаеш, че при сваляне на предавки 2 ра често влиза с хъркане, а 1ва не влиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи едно клипче ли, де да знам, да чуя как трака или поне ако успееш да локализираш шума. Пък щом е 4 ка само и смени маслото. Има 2 пробки, ако искаш мога да ти ги оградя на 1 снимка, отвии и 2 те, друго няма какво да и стане на 4ката, единствено на лоста на края му има една ябълка за 30 стотинки, без нея пак влзиат, но хода на лоста е по - голям и ако го измлатиш по грубо може да изкочи от механизма. Да знаеш, че при сваляне на предавки 2 ра често влиза с хъркане, а 1ва не влиза.

Ами гледам си в София. Ела да я видиш или дай да се уговорим на ЛС да се видим някаде за мен е все едно каде. Важното е колата да издържи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ЛС

ММММногооооо БЛАГОДАРЯ за съдействието и ... нямам думи. Страхотна работа!! smile152

Черпене ще има когато започна да се возя редовно с шкодичката. Сего вече не трака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О-ооох!Спомени-и аз преди време имах такава-по-точно първата ми кола беше 120l-82г,а следващата 120l-86г.

Честито колега! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.