Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне на акумулатор


niki123

Recommended Posts

Някой може ли да ми обясни как да си сваля акумулатора на шкода фабия комби 1.9 TDI Дизел 2001г. Махам двата пластмасови капака, откачам първо - след това + и съм до тук. Акумулатора не мога да го извадя от мястото му. Явно е закачен и на друго място но не го виждам къде е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да има метална планка, която е от страната на фара долу, развива се един болт 13 и го вадиш. smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Добър вечер, наскоро смених акумулатора, сега имам проблеми с ел стъклата (Фабия от 2006). Преди при работещ двигател се вдигаха/сваляха автоматично до горе/долу при двоино бутане на лостчето. Някой да знае как се настройват?

А и дали електрическото вдигане на фаровете се е нулирало?

:-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер, наскоро смених акумулатора, сега имам проблеми с ел стъклата (Фабия от 2006). Преди при работещ двигател се вдигаха/сваляха автоматично до горе/долу при двоино бутане на лостчето. Някой да знае как се настройват?

А и дали електрическото вдигане на фаровете се е нулирало?

:-k

 

Вдигаш ги и ги сваляш изцяло по веднъж и трябва пак да ти заработи автоматичното вдигане и сваляне. При мен така стана. На реглажа на фаровете не му се отразява свалянето на акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.