Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Favorit 1989


Space007

Recommended Posts

Здравейте.

Имам една доста старичка Шкода Фаворит. От 3 години стои в гаража, а не ми се разделя с нея. Дайте идея с кого да се свържа за цялостно възстановяване и лек тунинг на колата.

Това ми е първата кола и искам да си я запазя, затова съм решил да я стегна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като начало може да кажеш от къде си. Какво има за възстановяване и какви са ти идеите за тунинг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Дай малко по-подробна информация за колата - коя година на производство е и какъв е точно двигателя,защото фаворитите имат 6 разновидности на двигателя,който е 1.3 във всички случаи.Най - сигурно е да погледнеш какво пише на блока на двигателя в пространството между водната помпа и делкото.Пише нещо започващо с 781.XXX(X) - на мястото на хиксовете има цифри и след тях можеда има буква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте!

Помпата за почистването на предното стъкло при Шкода Фаворит как е разположена спрямо казанчето, в което се намира течността? Чрез маркучи ли се изпомпва водата или помпата се намира в самото казанче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата е закрепена на казанчето отдолу и след това чрез маркучи течността стига до пръскалките smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.