Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Малко" лед по колата.


PRESIAN

Recommended Posts

Баси цървулите, които си цени колата никога не би си спрял колата до водоем. Патил съм си с вълнолома в Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси цървулите, които си цени колата никога не би си спрял колата до водоем. Патил съм си с вълнолома в Варна.

Т.е. почнал си да си цениш колата след вълнолома ли? smile091

Между другото, това ми се е случвало лично, не в такива размери, но хич не ми беше до снимки тогава! Отне ми половин ден да потегля :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси цървулите, които си цени колата никога не би си спрял колата до водоем. Патил съм си с вълнолома в Варна.

 

Хаха, ако познаваше швейцарците като народ, щеше да знаеш, че за тях колата не е особенна ценност. Тоя на снимката, нищо чудно да я изхвърли тая кола, вместо да я чисти. Тия хора се кефят на значително по житейски неща - семейство, пътувания, природа и т.н... И са много прави де...Не че са богати (в което спор няма), просто за тях колата си е средство за придвижване.

 

Помня как веднъж бях заседнал на бира на езерото Цюг. Там е доста тузарски регион и непрекъснато минаваха разни баровци с поршета, ферарита и т.н. Единия от швейцарците с които бях, ме забеляза, че се пуля тъпо, изсмя се и каза - "а тоя го познавам, спеше на вестници на пристанището, ама сега му порасна работата"... В смисъл - това че кара такава кола, не го прави голяма работа в Швейцария.

 

Та тия пичове на снимките сигурно им е адски забавно това което се е случило, хич не го гледат като нас.... smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поливаш с хладка вода шофьорската врата, отваряш, палиш и чакаш. Не знам дали това е най-удачно, но аз така бих процедирал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам леда колко е много по-скоро си наемаш няколко калорифера и чакаш...и чакаш...и чакаш. smile048 И с повече късмет май месец си отваряш шофьорската врата. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.