Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стигане до ухото за теглене на предната броня ?


ruark

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Някой може ли да ми каже как става номера с махането на капачето от решетката на предната броня?

То трябва да се махне за да може да се навие ухото и да се сложи въже за теглене.

 

В книжката пише това от прикачения file:

 

Пъхате пръст в А, дърпате 1во в горен ляв ъгъл напред после дърпате в средата ляво напред и всичко готово.

Да ама не. Пънах се днес дърпах, натисках успех никакъв. Успях да усвободя само брънката при цифрата 2.

 

Някакви идеи ?

post-7175-138453364427_thumb.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да дърпаш по-яко. За друго не се сещам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се наложи да сменям изгоряла крушка на дневните светлини... Е... опитах да сваля капачето без да чета документацията - т.е. позовах се на максимата "ако не стана до третия път, тогава трябва да се прочете малко...", като преди това само погледнах същата картинка, която си пуснал. Дърпах, чудих се какво да правя - не излизаше капачето... Само се огъваше.

 

Първо трябва да го натискаш надолу доста силно, а след това да го извадиш от долният му край и да дърпаш много - дърпа се доста, докато излезе... Няма да се строши, пластмасата е някаква дебела и мека. Като го сложих, имах чувството, че ще падне някъде, но е лъжливо чувство - пак се вади супер трудно...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите. Ще има втори рунд. Първия път ми се разраниха кокалчетата от дърпане и бъркане.

Втория рунд ще е с дебели ръкавици и с впрягане на всичките 100 килца :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.