Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпросче?


bocko

Recommended Posts

Колеги имаше една тема "проблеми и решаването им за 120" търся я вече 30 мин. не мога да я намеря :smt0344 :smt0344 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По - скоро не търсиш ли темата на "maxrpm" за плюсовете и минусите на 105/120?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко има нещо, питай. Какво си взе? Ако не трябва да се ремонтира предно окачване или да се разцепват скорости, най - вероятно го знам, защото ако има нещо дето не се чупи никога, аз съм го трошил поне веднъж :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска изкарах книжка smile152 другата седмица ще подавам документи и почвам сериозно да търся вече нещо s_flag s_flag , а това питах просто да си я отделя темата да си я имам да не я търся винаги s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, може да има някой доста полезни неща в нея, но като цяло, както беше и първоначалната идея, това си е тема за чесане на езици тип спам.

 

Много се радвам за теб, приятен си ми, въпреки, че си изхвърли кафявата шкода, на всеки се случва. И аз като теб когато влязах тук не разбирах много, да речем че имах 10% от знанията който имам сега. Чети форума, дори и в някоя тема модераторите да са се развихрили, може да се научи по - нещо. Изтегли си книгите за 120.

 

Пази си много колата от вода и сняг, защото има много дупки в пода и по самото купе, тя не обича вода, това е спортна кола за шосето. Ако имаш някакви въпроси пиши ми лични, пускай теми, с каквото можем ще помагаме.

 

Повтаряй си 2 неща

 

за механични ремонти - I fear nothing (Пробвай и да го преебеш евтино е, а това е безценен опит)

за купе - ръждата може да съсипе и най - доброто,

и една много важна реплика на Евгени когато защитаваш от корозия - вода влиза навсякъде, на общо основание (след това си казвай -аз мога да я спра) !

 

Най - важното - когато си купиш кола, ела на събора, ще пием преди да си легнем, а като станем, ще пиемедно кафе и после ще пием още! Чух, че миналата година е било супер яко и не се съмнявам, че и тази година ще изкърти. Донеси си и духалка, защото ако е в началото на Май ще е шиб**о студено !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги

днеска минах с приятелката си покрай електротехникума (Варна) и забелязах една шкода 120 Л зелена запазена.Реших да оставя бележка на чистачката дали се продава и телефон нали.Докато я пишех излезе собственика.Разговора беше:

 

Той:-Изчезвайте от там.

Аз:-Здравейте господине.

Той:-Изчезвайте бе да ви е** ****

Аз:-Извинете искам само да ви попитам дали се продава.

Той:-Абе аз ще те е*а тебе майка ти ще продам.......

Аз:-Защо се държите така.

 

И взе един буркан и естествено щеше да ме цели..

 

Заминах си отчаян и изпратен със средни пръсти.

Сетих се ,че там имаше преди два рапида един бежов и един син от другата страна на същия блок.

Ако колегата който живее там познава този човек (така да го наречем) ще го помоля когато има свободно време ако може да говори с него , защото при мене нещо не се получи. smile011 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

В коя тема мога да разбера как да направя това " Колеги имам двигател от скода фаворит 1.3 и искам да го сложа на 120л с 5 скорости,но не пасва маховика и стартера.Може ли някой да ми каже какъв маховик и стартер да използвам този от фаворита или от 120-ката ?" ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В коя тема мога да разбера как да направя това " Колеги имам двигател от скода фаворит 1.3 и искам да го сложа на 120л с 5 скорости,но не пасва маховика и стартера.Може ли някой да ми каже какъв маховик и стартер да използвам този от фаворита или от 120-ката ?" ?

 

В твоята тема, като си я направиш от бутона new topic. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.