Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем със задната чистачка


sasy

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем със задната чистачка. Днес в студа нещо се прецака, като я пусна превърта и пада на нивото на задния номер. Дали се е прецакал механизмът и трябва да се смени целата чистачка. Някой би ли могъл да каже колко би струвало смяната на тази чистачка. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем със задната чистачка. Днес в студа нещо се прецака, като я пусна превърта и пада на нивото на задния номер. Дали се е прецакал механизмът и трябва да се смени целата чистачка. Някой би ли могъл да каже колко би струвало смяната на тази чистачка. Благодаря предварително!

 

Надали трябва да се смени цЕлата.Може само задвижващия механизъм, може "Рамото",което държи чистачката, но цялата може би не! smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложенията като има възможност ще сваля кората да видя какво е, само да се постопли времето ). После ще пиша какво съм установил след проверката )!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.