Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сегменти за фелиция


skoda_felicia_93

Recommended Posts

здравейте колеги искам да попитам колко струват едни сегменти защото колата ми е изгубила компресия а това се оправя с нови сегменти както знаете !

2-ри цилиндър няма никаква компресия и за това съм решил да сменя сегментите :) Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а вярно ли е че ако няма компресия в цилиндъра и колата няма да върпи и ще тресе защото колата до преди малко беше на ремонт и ми я докараха бяха ми сменили свещи и динамо но ми казаха че нямала компресия във втори цилиндър е според вас ще ли върви колата или не ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще върви на три цилиндъра. Тресе, няма мощност и много гори. Щом в сервиза са казали, че няма компресия, отпадат вариантите с неизправни кабели, лули..... и изобщо токовете.

Поне да бяха установили къде е проблема- в клапани или сегменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не ме разбра колата даже не беше в сервиз а в един гараж ! и те хората просто как така са преценили а тези работи като тресене и друго изобщо го нема значи какво е заключението че и няма нищо относно компресията нали ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори двигателя нее бил отварян просто смениха едни свещи и четки на динамо дори ми казаха че колата ми е PD мотора ! казаха ми разни статистики глупости някакви ... отговори ми на тези два отговора дето съм написал и ми изпрати на лично скайпа си благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори двигателя нее бил отварян просто смениха едни свещи и четки на динамо дори ми казаха че колата ми е PD мотора ! казаха ми разни статистики глупости някакви ... отговори ми на тези два отговора дето съм написал и ми изпрати на лично скайпа си благодаря !

Ако нямаш компресия на 1 цилиндър ще тресе, малко по трудно ще палиш, увеличен разход на бензин

Ако се съмняваш при тези майстори отиди при други за проверка на компресия

прави се за 30 мин \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори двигателя нее бил отварян просто смениха едни свещи и четки на динамо дори ми казаха че колата ми е PD мотора ! казаха ми разни статистики глупости някакви ... отговори ми на тези два отговора дето съм написал и ми изпрати на лично скайпа си благодаря !

Колега, извинявам се!

Чак сега обърнах внимание, че колата е дизел ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дори двигателя нее бил отварян просто смениха едни свещи и четки на динамо дори ми казаха че колата ми е PD мотора ! казаха ми разни статистики глупости някакви ... отговори ми на тези два отговора дето съм написал и ми изпрати на лично скайпа си благодаря !

Колега , ако не присаждан допълнително двигателя от Голф 4 или някоя Октавия 2 няма как да е помпа-дюза ... туй на Фелицията си е обикновен атмосферен дизел smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да сменям нищо не мисля че има нещо на сегментите утре ще ида при едни приятел и ще видя той какво ще каже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.