Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

червен акумулатор на таблото


skoda_felicia_93

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем и това много ме притеснява ! мисля че знам от какво е но реших да ви попитам !

Случи се следното нещо вчера следобяд трябваше да ида до магазина,слизам да паля колата запалих без проблеми ,но забравих документите и флезнах до вътре да ги взема когато реших да запаля пак не стана изобщо ! отидох за нафта с туба налях но и така не стана ! Но Най лошото е че не искаше да подгрява ! Но както и да е на сутринта изобщо нямах ток дойдоха да ми дадат акумулатор чисто нов на БОШ запалих кибрит но една много гадна червена лампа ''акумулатор'' светеше без да гасне когато искахме да смениме акумулаторите и да сложим моя само при откачането на клема ''-'' колата огасна и така на 2 пъти ! И в крайна сметка не запалих ! дал съм акумулатора да се зарежда но незнам и утре какво ще стане ! Колеги моля помогнете незнам какво да правя и се чудя какво става с този ''таралеж'' ! Благодаря и се извинявам за дългия текст !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от това което си написал ми се струва че динамото не ти работи

 

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее аре стига де сега пък динамо ли то какво ли не беше по тая шкода накрая отива за желязо ! Сякаш това е някаква пародия какво ли не им беше какво ли не смених охх незнам ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом колата гасне при откачване клемата на акумулатора, със сигурност алтернатора не зарежда smile009

п.п. Не се препоръчва такава проба при автомобил с компютър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.