Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оте4ка на О 1 1.9 ТДИ 90 к.с. как да се справя ?


rado georgiev

Recommended Posts

Здравейте колеги днес ми откриха оте4ка от която ми влияе на акумулатора . Сутрин при пове4е въртене и пада после пали само ако и подам ток с друга кола . Акумулатора е още в гаранция но от тази оте4ка ми създава проблеми и докато не я открия нищо не мога да направя ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ако лятото не си имал проблеми може някъде да е замръзнало и да се е стекло лед, който е образувал мост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. На моята Октавия имам утечка около 0,5А smile175 . Проблема ми се оказа в машинката за централно заключване и комфорт- модула в шофьорската врата. Можеш да провериш дали и на теб не ти е там проблема като свалиш пластмасовият капак над педалите, който закрива релетата под таблото. Там има само едно предпазител мисля, че беше 30А и като размер е по- голям от стандартните. Той е за ел. стъклата, ц- то заключване и не помня още какво. Та свали го и премери с мултицет тока на утечка като разкачиш минуса на акумулатора, превключиш мултицета си за мерене на ток до 10А и едната сонда на уреда опираш в разкачената от минуса на акумулатора клема, а другата сонда в минусовия полюс на акумулатора. Твърде вероятно е тази машинка да ти е проблема, защото в нея има няколко микроключета, който дават фира. Другото, което можеш да провериш е като навалиш облегалките на задните седалки напред или свалиш кората на багажника, за да можеш като затвориш багажника да виждаш дали ти угасва лампата в багажното отделение, защото ключето вършещо тази работа също се прецаква и лампата в багажника остава да си свети и събаря акумулатора. Това се сещам за проблема ти. Успех. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип първото, което се прави като се търси утечка, а да почнеш да махаш предпазителите един по един. Като гледаш да не ги объркаш :)

 

Е понякога се случва утечката до остане и като махнеш всички предпазители. Е тогава вече настъпва купона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предпазителите ги проверих но оте4ката остана :-k след това настъпи голямото 4удене :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изчакай няколко минути и тогава мери. незнам точно каква е причината, но след като изгасиш мотора и извадиш ключа в продължение на няколко минути (над 2,3) все още показва, че има консуматор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изчакай няколко минути и тогава мери. незнам точно каква е причината, но след като изгасиш мотора и извадиш ключа в продължение на няколко минути (над 2,3) все още показва, че има консуматор.

да то4но така направих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко Ампера е отечката?

1 беше 0.50 отидох на майстор там беше 0.37 но стигна до задънен улица оказа се нещо от вътре ком., ц. заклю4ване табло ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с какво радио си ?

със сони но панела беше свален

 

То ако е "цъкнало" на CD- то нещо вътре и да е свален панела пак ще си дава утечка. Извади цялото радио от шейната, откачи му всички букси отзад и тогава мери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или обърни местата на червеният и жълтият кабел на евробуксата на касетофона.Аз наскоро смених касетофона и колко съм си късал нервите заради тези жички,но като им хванах цаката малей още 7 коли излекувах. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.