Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги, имам нужда от съдействие с VAG - COM


lubomirov1985

Recommended Posts

Колеги, днес ми светна EPC-то и стоповете светят постоянно. От това, което прочетох по всичко личи, че е заминала стоп машинката. Но все пак ми се ще да я закача на VAG-COM, за да си каже и той мнението. Става въпрос за гр. София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През деня съм на 7ми км. Ако имаш път ще намерим време да я преслушаме. Но 99/100 съм за стоп машинка smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През деня съм на 7ми км. Ако имаш път ще намерим време да я преслушаме. Но 99/100 съм за стоп машинка smile049

 

ОК, много благодаря за пореден път. Само кажи кога ще ти е удобно и ще мина. Пък после ще ходя да търся машинка (дано) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених стоп машинката. След рестартиране EPC-то изчезна и сега като се прибирах от работа отново светна. Този път стоповете работят. Опитах да включа темпомата но той не работи. Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАГ-ком. Това че стоповете светят не е гаранция, че проблемът пак не е в стоп машинката. А и при светването на ЕРС, има неизпълнено условие за работа на темпомата и затова не работи. Но да не гадаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, продължавам да боря тъпия VAG-COM. Ако го преборя ще ти звънна. Пак sorry за днес...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, благодаря. Ако днес не се справя ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоп машинката не лягаше плътно и от вибрациите се е разместила. Нагласих я хубаво и сега стоповете и темпомата работят. Не свети и EPC-то. Дано всичко е ОК :) smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.