Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Mултицет


bocko

Recommended Posts

wow Ц20 - виждал съм го ;)

 

а за кондензаторите : В техникума беше забавно, спомням си че контактите по бюрата бяха на отделен шалтер който се изключваше в междучасията. Естествено като е изключен контактите биваха зареждани с електролитни кондензатори и при включването на контактите се получаваще заря.

Също така зареждахме керамични кондензатори в контактите имаше едни червени не ги помня ама май бяха 10 nF на 630V. Връзваш 3 в паралел зареждаш и ако докоснеш някой усещането хич не е приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем нищо не разбирам smile048 smile048

еми те колегите са учили по 3-5 г. и сега искат да ти го обеснят за 2мин.,няма как да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wow Ц20 - виждал съм го ;)

 

Също така зареждахме керамични кондензатори в контактите имаше едни червени не ги помня ама май бяха 10 nF на 630V. Връзваш 3 в паралел зареждаш и ако докоснеш някой усещането хич не е приятно.

 

Това с кондензаторите го пуснах на мода още 7 и 8-ми клас обаче се разпространи доста и когато не внимавам го прилагаха и върху мен. smile049 Изглеждаха ето така:

post-5513-138453363229_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем нищо не разбирам smile048 smile048

Ем па напрегнисе бре. :mrgreen:

Да е х@й да ти га набиеме с лекота.... smile091 (народна поговорка....важи принципно,не го приемай лично)

Ама виж акъла е друго нещо,за което трябва да положиш и ти малко старание. Щом си мераклия,ще се научиш. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wow Ц20 - виждал съм го ;)

 

Също така зареждахме керамични кондензатори в контактите имаше едни червени не ги помня ама май бяха 10 nF на 630V. Връзваш 3 в паралел зареждаш и ако докоснеш някой усещането хич не е приятно.

 

Това с кондензаторите го пуснах на мода още 7 и 8-ми клас обаче се разпространи доста и когато не внимавам го прилагаха и върху мен. smile049 Изглеждаха ето така:

[attachment=0]pic1.jpg[/attachment]

 

да точно тези.

 

еее не те знам кога си бил 7-8 клас

ама в техникума по електроника си беше стандарт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.