Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с пищяща в студа заводска аларма на Фабия1


tihoslav

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Преди малко алармата на автомобила ми Фабия 1, която е заводска без причина започна да пищи. Изключвам я , щом се заключи колата и почне да мига лампата й, след 15тина секунди пак почва да пищи. Предполагам че причината е студът, и не й понася, сега е - 17 , ако някой може да ми каже какво да погледна, досега не е правила никога така, и пречи на хората да спят-кофти работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може някои от бутоните на вратите да е замръзнал и да дава контакт, все едно има отворена врата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали ти се затваря 5-та врата. При мен се беше разхлабила планката, за която се заключва ключалката. Видимо багажника е затворен, но не е и алармата почва да пищи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затваря се всичко, сега я покарах 20тина километра с включени духалки на 4та степен на 26 градуса ако има влага в купето и тази влага става на лед нощем да я разкара. Да чукнем на дърво сега си пускам алармата и проблема изчезна- мига си лапмата й и няма безпричнни включвания. Благодаря Ви за мненията колеги ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.