Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

скорости


Boss

Recommended Posts

Да по-добър е, пак се свалят скоростите, но не се отварят, сменяш притискателя и най-добре и съединителя и лагера и караш спокойно, все пак това са си консумативи. Това е при меляне и чегъртане иначе лагера на скоростите шуми постоянно и монотонно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това по добрият вариант ли е?

Не знам колко струва съединител к-т, но поне няма да се занимаваш със скоростите. Предполагам, че има счупени пластини на демпфера и затова дрънчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това по добрият вариант ли е?

Не знам колко струва съединител к-т, но поне няма да се занимаваш със скоростите. Предполагам, че има счупени пластини на демпфера и затова дрънчи.

 

Не, че искам да им правя реклама, ама в момента частите за Фелиция в ЕТ са на смешни цени, така че ако имат каквото търсиш взимай смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я че ми стана интересно. Моята така меля орехи вече 6та година. И кат натисна съединителя спира. Еле па днес. Меля ги почти 10 км и по едно време кат позагря колата спря да меля. И те така от 6 год. си меля. Също така 5та скорост вие леко пак докато позагрее и спира. Днес като ме запалиха (че ток не стигаше) трудно мърдах лоста на скоростите, т.е. има масло. Лоста се движеше тегаво, докато позагря колата и после почна да си се движи нормално. Условията тази вечер около 22:00 ч бяха -13.4 грдуса. Та тва с мелянето ми е интересно. Другото е, че така както си меляше преди 6 год. така си меля и сега, т.е. звука не се е променил от тогава. Лятото меля не повече от 3-4 мин. Но пък меля и на празен ход, меля и в движение и после кат спре си спира пак по принцип - и на празен ход и в движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я че ми стана интересно. Моята така меля орехи вече 6та година. И кат натисна съединителя спира. Еле па днес. Меля ги почти 10 км и по едно време кат позагря колата спря да меля. И те така от 6 год. си меля.....

Мишо, не знам какво дрънчи по тез коли, братче.

Но като гледам си свикнал вече. Тебе няма да те мислим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм свикнал вече!И при мен го има същия проблем.Засега съм го оставил да си мели там каквото си мели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откак пуснахте темата почнах да се заслушвам аджеба за какво иде реч. Един и същ е звука и на място на нулева, и при тръгване, и при движение с 80 по Цариградското. Едно такова ХХХКХКХХХХККХКХХХХХ. И кат позагрее колата и изчезва. Иначе в големите студове скоростите бая трудно влизаха. Дори от 4 на 5 имаше и хрък и съответно като позагрее и се нормализират нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко дълго може да се кара така?

И аз май го имам този проблем.

 

Докато колата спре тотално.Тогава вече има 3 варианта - ремонт,подмяна,или генерална подмяна(на колата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за бързите отговори,колата съм я капарирал вече и към края на седмицата я взимам.Пък после ще видим какво още ще излезе.Ще кача снимки smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко дълго може да се кара така?

И аз май го имам този проблем.

 

Докато колата спре тотално.Тогава вече има 3 варианта - ремонт,подмяна,или генерална подмяна(на колата).

 

Последното е много крайно... :D Чак толкова не са скъпи нито кутията втора ръка нито ремонта евентуално

 

п.с. имам перфектна кутия за фела ако някой колега много го закъса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.