Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Браунов Газ и чип тунинг !


octavia-power

Recommended Posts

Прегледах доста материали по случая и до колкото разбрах, в крайна сметка се сменява софтуера на компютъра, който управлява двигателя на автомобила и се задават други режими на работа, като се взима под внимание факта, че се добавя браунов газ, който служи за катализатор при изгарянето на горивото, за по-добро и по-пълно изгаряне.

Аз лично се интересувам от дизели и затова ще питам : Знам и Мога ( аз така наричам модератора bega4kata )

Въпроса ми е към модератора bega4kata :

Възможно ли е да се постави HHO клетка на дизелов автомобил и да се направи чип тунинг, като прецизно се регулират режимите на подаване на гориво и въздух - смесен с Браунов газ.

Има и някакъв контролер, който управлява клетката и и казва, колко газ да произвежда....

Мога пусна и линкове на фирма с която разговарях, но за да не прозвучи, като реклама - за сега няма.

Приемат се всякакви мнения и ](*,) , :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Измама е! Няма нито един работещ прототип с доказан резултат!

 

Все пак раздела не е икономия, а за тунинг.

 

Може би горенето на такъв газ би имало положителен ефект откъм силовите параметри на мотора... по скоро в сферата на добрите пожелания де :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се интересувам от дизели и затова ще питам : Знам и Мога ( аз така наричам модератора bega4kata )

Въпроса ми е към модератора bega4kata :

Благодаря за комплимента,но немога да помогна в случая.Изобщо не съм наясно с този Браунов газ.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=40160 > ето ти една доста дълга тема в ауди форума можеш да добиеш известна представа за "набълбукаторите" ... smile027
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=40160 > ето ти една доста дълга тема в ауди форума можеш да добиеш известна представа за "набълбукаторите" ... smile027

Нямам време да чета работи ,които не ме интересуват. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.