Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изключване на имобилайзера на Шкода Фабия 1.2 HTP 12V


Somebody

Recommended Posts

Здравейте на всички, регистрирах се тук, тъй като имам един много голям проблем и не знам какво да правя. Дано да има някой, който да ми даде бърз отговор в рамките на днескашният ден. Проблема е следният : Автомобила е служебен, имобилайзера ми е нещо невиждано за мен до сега, освен основният ключ за палене, който няма чип има едно малко нещо / предполагам чип /, което се доближава до стартера и само така мога да запаля. Но това отделно пластмасово чипче, е паднало от връзката с ключовете и няма намиране в тоя сняг и този студ. Искам да разбера какво да правя ??????!!!! Има ли начин да изключа по някакъв начин този имобилайзер и да го деактивирам ??? Моля ви за коректен и бърз отговор защото трябва и да работя с този автомобил все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е допълнително монтиран, но мисля, че ДА. Защото ключа май е правен а не е фабричен и имобилайзера е отделен чип, който всеки път, като паля трябва да допирам ( показвам ) на стартера. Аз си намерих в крайна сметка имобилайзера след много копане в снега, но не съм се отказал от идеята да го изключа по някакъв начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако чипа ти е изваден от ключа, можеш да пробваш да го лепнеш с тиксо до ключалката. Ако работи, просто свали корите на волана и го сложи някъде там. Но най-добре отиди да ти направят нов ключ и ключа го сложи в дръжката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

я кажете къде може да се направи дубликат на ключ и каква е цената?

не съм убеден че в него има монтиран имобилайзер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете къде може да се направи дубликат на ключ и каква е цената?

не съм убеден че в него има монтиран имобилайзер

Ами погледни тази тема
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.