Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос относно хидравлична рейка


gurco

Recommended Posts

Здравейте,притежавам фелициа 1.6 2000г с хидравлика,смених двата носача комплект ,накрайниците на стаб.щанга комплект с двете гумички и двата накрайника на рейката но, въпреки това имам едно много гадно тропане все едно е вътре в купето ,предимно от малки или остри неравности (пример сега някоя бучка лед или остър малак бордюр).

Въпроса ми към вас е ако може да ми кажете в рейката имали втулки(хидравлика не тече капка) или какво друго може да е ,но ми се чува от там и усещането ми е такова,на повдигача като я вдигна с щангата от тук от там не намирам нищо нередно всичко изглежда наред но не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменявал ли си комплект тампони , лагери на макферсоните , втулките на лагерите и чашките под тампоните ?

Ако не си пробвай да ги смениш и кажи дали е изчезнало тропането.

Специално това тропане идва от износване на чашката под тампона и по точно на отвора , който става елипсовиден и на остри неравности с малка скорост тропат (или поне при мен изчезна след като ги смених).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.