Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

Моля, препоръчайте ми фирма за митнически услуги във Варна.

pow

Recommended Posts

Става въпрос за контейнер, който ще пристигне от САЩ, но преди да тръгне от там, трябва да посочим името на фирмата, която ще го поеме на митницата във Варна. Моля да ми препоръчате компания/агенция, с която работите или сте работили и имате добри впечатления от нея. Благодаря предварително.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ntzlogistics.bg/bg/ Поне от 6-7 години само с тях работим (имат софийски офис). Много са точни! В понеделник мога да им звънна за подробности.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане, много ти благодаря, ще се радвам, ако можеш да говориш с тях за допълнителните подробности.

Също така, благодаря и на всички колеги, които на ЛС ми помогнаха с информация за подобни фирми.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.