Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Питане относно цена на Супърб


naidenko

Recommended Posts

Привет отново...

 

След година и нещо с моя Супърб мога да споделя само хубави неща за него. Бих искал съвет от вас - в случай че се реша да си взема нов Супърб автоматик, моя ще трябва да го продавам.

 

Тук (Белгия) дилърът ми е направил вече прилична оферта. Въпросът е дали в България

тази кола ще бъде оценена по достойнство (все пак е почти нова) ако я обявя за 35 хил. лв или пазарът е в стагнация. Според сайта на Еуратек, офертите за нова такава са с поне 10 хил. отгоре. Питането ми е да си сверя часовника, дали въобще да я обявявам в бг, а не да започвам пазарлък.

 

Малко данни- както съм писал, моята е нещо средно между Елеганс и Амбишън: тоест Амбишън + Парк асист (сама се паркира наистина), Помощ при потегляне на баир и мерене налягане в гумите, затъмени задни стъкла, еърбеци отзад, аларма с всичко, огледала с подгряване и автоматично затъмяване, електрическа седалка на шофьора с памет, темпомат - част от гореизброените се доплащат и за Елеганс (на прикачения файл се вижда кои от екстрите на Елеганс ги имам).

 

Първа регистрация - 24 септември 2010 (модел 2011). 19 000 км (да 19, а не 190 ). Удължена гаранция до септември 2014. Безупречно състояние. Каран е предимно по магистрали през уикенда.

 

Ще оценя конструктивни коментари, все пак вие сте по наясно с пазара. Иска ми се да я кара някой фен на марката, но ако цената, която й търся е висока за България, ще ми я изкупи местният дилър и готово.

post-6628-138453361318_thumb.jpg

post-6628-138453361319_thumb.jpg

post-6628-138453361329_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не се занимавай да я пускаш за продажба в БГ.Звънкай на дилъра в Белгия! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Май сте прави, тук на място продажбата ще е по-лесна, без нерви.

 

Забелязал съм, че в бг хората се наплашиха от всякакви измами и ако не познават лично продавача, все ще очакват нещо да не е наред с колата, или пък километражът да е въртян и прочее.

 

Пуснах темата само защото колата наистина е отлична, тъкмо разработена и ми се щеше да я грабне някой фен на марката, но дето се вика-какъвто й е късметът smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.