Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

спешно питане за път Пловдив-Бургас


joro_kem

Recommended Posts

колеги, утре следобед ще трябва да пътувам от Пловдив за Бургас. чета, че проблемите са в основно в две отсечки - между двете "Загори" и петолъчката-Карнобат. мисля си за маршрут пловдив-калофер-казанлък-около сливен-ямбол-средец-бургас. накой да е пътувал по подбалканския днес? всяко инфо е добре дошло! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска пътувах от Ямбол до София.

В момента баща ми пътува по същия маршрут.

 

От Сливен до Стара Загора е КОШМАР. Има силен вятър с навяване и без грам видимост.

След мен пътя са го затворили.

 

Сега се минава през Раднево и селата, където обстановката е по приемлива.

 

На магистрала тракия се кара с около 80-100 км.

 

 

Петолъчката Карнобат също ще е зле. Задължително пътуване по светло.

 

Подбалканската също е била затворена около Гурково.

 

Катастрофите бяха многооооооо.

 

 

Утре може да е по нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не минавай през участъка на магистралата Карнобат - Бургас. Много заледява. Ямбол - Средец не го бива изобщо и не се знае дали ще е добре изчистен. Мини през Айтос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,но в момента пътя от петолъчката до Бургас е затворен.Заобикаля се през ямбол - средец.Би трябвало да са се погрижили от Фирмите да е почистен и т.н.В момента пътува един приятел от София - Бургас.Магистралата била добре,вода без заледявани с 80км се кара.Все още не е стигнал до Стара загора ,да каже дали е отворен пътят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове, пътят е екстра! отне ми 3 часа и половина до Бургас. всичко, което казват по теУевизията е голяма измама. пътят е изцяло почистен (със съвсем малки изключения след петолъчката). пътувайте смело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе задномоторните сте гоУема работа! :smt017
Къде видя задномотрни тука Уе, бат Цецо?
ееееее,сбърках му на Жорката гаража!

Цецо, благодаря за добрите думи! :D

На всеки може да се случи недоглеждане. Явно "местоположение: Пловдив" предизвиква такива асоциации.

 

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.