Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с парктроника на Суперб 2004


CM2898AH

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам един странен проблем с задния ми парктроник.

Днес когато изкарвах колата от гаража я задрах леко на калника, много далеч от които и да е от парктрониците, след като включих на задна системата на парктрониците даваше странен сигнал и реално парктрониците не работеха. Немога да рабера къкво става защото миналата вечер всичко си еаботеше. Може ли някоъ да ми даде съвет от къкво може да е проблема.

Благодаря предварително за помуща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замръзнали датчици :-k .

При оригиналните парктроници на Ауди от същите години ако 'думне' датчик, системата спира. При по- новите мисля, че просто го игнорира проблемния датчик.

Една диагностика ще каже имаш ли записана грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора. Само искам да знам когато дачиците са замръзнали, след като колата се вкара на топло проблема оправя ли се или не, трябва ли да я пускам на компютър за да оправя грешката и ще се оправи ли проблема без да сменям датчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако един датчик е изгорял не работи парктроника. На ВАГ-КОМ показва кой точно не работи. На моята оригиналния парктроник е сменен с китайче, ама и той е добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми даде информация от къде мога да купя само сензор за парктроника, по евтино. Защото в ЕТ ми обевиха една добра цена от 350 лв. на сензор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да видиш тук: http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Supe ... soz&_rdc=1

Може и по каталожен номер да потърсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ауди форума един колега продаваше оригинални датчици втора употреба по 30 лева, от Пловдив беше но не мога да се сетя как му беше ника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 smile027 smile027 Благодаря много за съветите, много странно но след като постоя в гаража на 10 градуса, парктроника заработи все едно е нямало нищо. Сега всичко работи перфектно. Благодаря за информацията къде да намеря датчици, мисля за всеки случай да си купя еди два да имам.

Още веднъж благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.