Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кабели за колони на кората


Huiless

Recommended Posts

Имах идея да си сложа колони на кората ,тоест в двата края на кората си има място,но не видях никакви кабели да излизат.

Въпроса ми е така като не се виждат има ли шанс да са скрити някъде ?

И от къде по принципно трябва да минават?

Колата ми е fabia 2002 1.9 sdi .

Мерси предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма прекарани. Минават под мокетената облицовка на подкалниците и се движат по кабелните снопове и от там по праговете.

Моите са прекарвани допълнително и ще ги подменям скоро с по- качествени кабели. Ако не ти е спешно- ще сложа снимки до 20- тина дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следователно ще се ходи по сервизи.

Тогава следващия въпрос ще е някой ако знае сервиз във Варна където си вършат работата на ниво и не искат майка си и баща си в замяна моля да сподели.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Technopolis до колкото си спомням предлагат окабеляване. Мисля че беше 20 лв за труда, останалото си го купуваш сам. При покупка на радио мисля че е безплатно (или поне преди беше нещо такова).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.