Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За радар детекторите


Valentin London

Recommended Posts

обадиха ми се от сайта за да ми кажат, че поръчката ми относно Уистлъра не е възможно да се изпълни и ми предложиха Кобрата като по-добър вариант. Така че, човека ме убеди - то това му е работата и ме зариби за Кобрата 7400...

Ехх, ако бяха всички клиенти готини като тебе, да им продавам това, което аз искам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Едно въпросче към запознатите - в БГ използва ли се Ku band?

Аз засега ползвам Белтроникс i940 и досега не е пропуснал камера или радар, някои камери са с лазер и тях засича, но лазера е настроен да засича на около 20-30 метра от камерата и естествено няма време за реакция.

По европата се изхитриха и почнаха да засичат в гръб, като се приближаваш към камерите и съвсем слаб сигнал мислиш си а тука минах ОК, подминаваш камерата и детектора се скъсва да цвърчи.

Ако нямах детектор, щях да имам фотоалбум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време забелязвам че моя радар почва да пищи когато до мен мине някое от новите BMW 5 или 7 серия. Явно в новите баварци слагат нещо дето излъчва. В началото много се стрясках, а сега като писне и първо се оглеждам за BMW :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй дето го засичате покрай баварките не са заглушители на сигнала,а системата за контрол на дистанцията на BMW! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй дето го засичате покрай баварките не са заглушители на сигнала,а системата за контрол на дистанцията на BMW! smile027

Ех, изпревари ме за малко smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.