Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Документи за кола?


bocko

Recommended Posts

Ако имаш документи за всичко - първо минаване през Технотест за протокол за съвместимост (или както там го наричат) и след това КАТ. И за рамата и за двигателя трябват документи за внос или за спиране от движение на донора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли колеги от ВРАЦА И МОНТАНА- да ми помогнат за разглеждането на един автомобил!!!

 

МОЛЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Исо, дрънни на Пешо (pesho91) или Тони( fisherman-a), ако им нямаш номерата драсни едно л.с. да ти ги дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Изтрих си целия пост smile091 ](*,) въпроса остава само този-

Има ли вариант с някакъв документ пълномощно от продавача като дойда във Варна с колата да си я регистрирам тук във Варна? smile159 И ако я регистрирам на баща ми в София ще имам ли проблеми с прегледите във Варна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данъка не се влия е от стажа на шофьора, да не говорим, че за 120 е доста смешна сума. Иначе, честита придобивка! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Данъка се определя от общината, в която живееш, гражданската зависи при кой застраховател ще я направиш, има някои, които не гледат стажа ( или поне имаше до миналата година ), някои предлагат и безплатен ГТП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вариант с някакъв документ пълномощно от продавача като дойда във Варна с колата да си я регистрирам тук във Варна? smile159 И ако я регистрирам на баща ми в София ще имам ли проблеми с прегледите във Варна?

 

Никой ли не знае :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако разбирам какво питаш:

Пълномощно от продавача не ти трябва да си регистираш колата. Трябва ти нотариално заверен договор за покупко продажба или фактура от автокъща;

Ако ще я регистрираш на баща си- от него ти трябва нотариално заверено пълномощно, че той те упълномощава да му купиш кола и оформиш регистрацията и или ако не- да го водиш със себе си при нотариуса на сделката и в КАТ да се подписва.

За преглед никой не ти търси пълномощно. Може да закараш и чужда кола от другия край на страната без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.