Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със заключването


miro2791

Recommended Posts

Здравейте колеги

Отдавна съм член на форума но до сега не съм имал никакви проблеми с моята Шкода.

Ето че дойде моментът и аз да имам нужда от помощ.Колата е Шкода Октавия 1.9 TDI 4*4 2001г.

Имам проблем с един от ключовете на шкодичката.Става въпрос за отключване и заключване,

ключът си работеше добре но започна да отключва и заключва все от по близо,аз си помислих

че батерийте са се изтощили и ги смених.Новите батерий са хубави маркови и така нататък.

Обаче до тук беше с тоя ключ,сега вече нито отключва нито заключва,забравих да спомена че

имам и втори ключ той си работи добре.Но първият неще и неще,ако знае нещо моля за помощ

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей

 

Ако отхвърлим проблема с батерията както твърдиш, че е "маркова" smile091 и сигурна остава да се провери честотата на излъчване

на кода от ключа.Причината може да е в зацапана или окислена платка в ключа, както и ако е изпускан ключа някой елемент да има студена спойка. Щом другия ключ е Ок значи модула в колата и антената са си наред.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо му няма на ключа,просто трябва да се обучи защото ти си сменил батерията с нова.

Пробвай да го обучиш като го мушнеш в 5 врата и го завъртиш на ляво и дясно ключа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цяло трябваше вече да си е обучил ключа smile049 .По книгите дават това как става според годината на колата : smile027

post-4895-13845335936_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги ще пробвам с това обучение на ключа дано да стане,макар че си нямам хабер от тия работи.

Специално към колегата minimalizum кои са тия книги,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги ще пробвам с това обучение на ключа дано да стане,макар че си нямам хабер от тия работи.

Специално към колегата minimalizum кои са тия книги,

 

"електронните книги" smile091 или така наречената от мен програма AUTODATA 3.18 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.