Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Monte Carlo


Intoxicated

Recommended Posts

Интересува ме има ли колега от форума, който да е поръчвал тази модификация? Какви са му впечатленията, как е комфорта със "спортното окачване" и 17ките, защото принципно Фабията си вози много приятно, даже малко меко бих казал, но аз бях с 14ки все пак.. 40 височина на борда ме плаши малко с тия дупки, не че няма да се внимава, но все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме има ли колега от форума, който да е поръчвал тази модификация? Какви са му впечатленията, как е комфорта със "спортното окачване" и 17ките, защото принципно Фабията си вози много приятно, даже малко меко бих казал, но аз бях с 14ки все пак.. 40 височина на борда ме плаши малко с тия дупки, не че няма да се внимава, но все пак :)

 

Изглежда страхотно Фабията но и сам може да си отговориш на въпроса за комфорта и спортното окачване. В едно изречение просто не вървят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но е относително предполагам понеже и Ibiza съм карал, тя возеше твърдо, но не ми пречеше. Трябва да изнамеря Фабия 2 със 17ки отнякъде хах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но е относително предполагам понеже и Ibiza съм карал, тя возеше твърдо, но не ми пречеше. Трябва да изнамеря Фабия 2 със 17ки отнякъде хах :)

Отиди на тест драйв в Шкода :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но е относително предполагам понеже и Ibiza съм карал, тя возеше твърдо, но не ми пречеше. Трябва да изнамеря Фабия 2 със 17ки отнякъде хах :)

Отиди на тест драйв в Шкода :-k

Като ги знам, надали ще имат такава тестова. Освен някоя РС-ка, евентуално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна са две или три, даже няма с автомат мисля. 1.4, 1.2 TSI уж, макар че това не е сигурно и другата е дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще подрусва леко повече на малките прагчета-прерязан асфалт,кръпка на дупка и т.н.-това заради ниския профил на гумата.Иначе,няма да вози по-различно от другите.Те от завода щом така са я направили и изчислили колата ,че може да се пуска в продажба по нашите пътища...значи вземаш и караш.Е ще внимаваш с налягането на гумите да не пада и малко с дупките...но не мисля че е кой знае колко притеснително 17-ката на Фабия.

Успех в избора и да се похвалиш после :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ще се похваля като се реши какво ще е, но вероятно ще е към лятото. Вариантите са или 1.2 TSi 86 hp с Monte Carlo или 1.2 ТSI 105 7 DSG, там за съжаление не може Монте Карло не знам защо. И Поло 90 коня с 7dsg. Ако е ръчка има и вариант за Hyundai i20, но ще видим..то и нови модели ще излизат до лятото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монте Карлото е първата Фабия2 която толкова да ми хареса, ще взема една за жената като остареят малко задължително че да я пробвам и аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях писал преди година две за проблемите със седемстепенното DSG, и пак ще пиша - за сега са все още с неизяснени дефекти и трудно се поправят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mой приятел си купи фабиа 1 бензин на времето когато нямаше най различни под модификации в магазина.На тая същата и сложи 17" много добре изглеждаше само плачеше от висок разход smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.