Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

двигателни тампони


skoda_felicia_93

Recommended Posts

колеги знаете ли дали стават тампони за мотора на шкода фелиция от голф 3 ? Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма логика да купуваш скъпи за голф, при положение, че на фелата са на смешна цена, освен ако голфовите са ти без пари, но дали стават не зная, но по мой наблюдения мисля че няма да станат! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да колега ще търся тогава от фелиция тука из района ! благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чешки тампон за водна помпа - 15лв;

Полски тампон за водна помпа - 7лв.

Това е за 1.3 мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Не знам какви са тия цени дето давате , заден тампон на дизелов мотор дадох 60лв втора ръка за опигинал ми искаха майка си и баща си , сега още един е за смяна и ми искат 45лв за нов, така че колкото по евтино си ги намериш действай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви са тия цени дето давате , заден тампон на дизелов мотор дадох 60лв втора ръка за опигинал ми искаха майка си и баща си , сега още един е за смяна и ми искат 45лв за нов, така че колкото по евтино си ги намериш действай :)

Това е далаверата да караш дизел, всичко му е по голямо и по скъпо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.