Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нови документи се издават за гтп


sam40

Recommended Posts

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4465311

Днес минах на преглед и вече съм с нови талони за преглед!

Ама не мога да ги кача , не ми приема файловете форума.](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а цените нови ли са ?

Нови са преди там плащах 30лв. сега 40 лв.

И ми фотнаха фелата smile091

И доста инфо за собственика , ЕГН , за колата рама, двигател, пробег, първа регистрация.

И до коя дата, през следващата година трябва да минеш на преглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и документите.

 

Scan.jpg

 

Scan1.jpg

 

Scan2.jpg

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 Мерси колега!

За бързата намеса smile027

 

Няма проблем. ;) Когато мога и знам как - помагам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гражданската ми е на Алианс,разбрах че в двора на сградата има пункт за ГТП явно заедно работят и ми направиха отстъпка.От 50 лв редовна цена на 36лв намалиха. Само трябваше да си представя полицата че е направена в Алианс.Незнам в София и другите градове дали е има тази възможност :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гражданската ми е на Алианс,разбрах че в двора на сградата има пункт за ГТП явно заедно работят и ми направиха отстъпка.От 50 лв редовна цена на 36лв намалиха. Само трябваше да си представя полицата че е направена в Алианс.Незнам в София и другите градове дали е има тази възможност :smt032

Алианц! Моля те, приемам го лично :) s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провериха всичко което може да се провери

И как е сега , чустваш ли си автомобила по-сигурен :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрия ГТП на който съм бил свидетел е в АЛКОМ ЕСС smile049

Проверяват дори тампоните на окачването, чрез стенд, който дърпа и усуква колелата в различни посоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гражданската ми е на Алианс,разбрах че в двора на сградата има пункт за ГТП явно заедно работят и ми направиха отстъпка.От 50 лв редовна цена на 36лв намалиха. Само трябваше да си представя полицата че е направена в Алианс.Незнам в София и другите градове дали е има тази възможност :smt032

Хахахаха голяма отстъпка са ти направили - таксата е 36лв точно!

Аз бях втория минал преглед тази година на Радиала под моста Чавдар на 03.01 и това си им е редовната цена ГТП!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гражданската ми е на Алианс,разбрах че в двора на сградата има пункт за ГТП явно заедно работят и ми направиха отстъпка.От 50 лв редовна цена на 36лв намалиха. Само трябваше да си представя полицата че е направена в Алианс.Незнам в София и другите градове дали е има тази възможност :smt032

Хахахаха голяма отстъпка са ти направили - таксата е 36лв точно!

Аз бях втория минал преглед тази година на Радиала под моста Чавдар на 03.01 и това си им е редовната цена ГТП!

Поздрави

В Бургас вече под 50 лева почти никъде няма ,обиколих 4 пункта само на 1 от тях беше 42лв,другите по 50лв таксата без отстъпки smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провериха всичко което може да се провери

И как е сега , чустваш ли си автомобила по-сигурен :mrgreen:

 

 

хехе smile027

 

че тази кола е на 40000 км.

и е сигурна колкото може да бъде

просто казвам че за първи път ми прегледаха наистина всичко както се изисква по наредби и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът беше риторичен :mrgreen: ... гледах два репортажа по телевизията за тез прегледи и на няколко пъти наблегнаха как вече колите ни щели да станат по-здрави , пък като гледах специалистите обикаляха в канала с фенерче и ги бе страх да си изцапат ръцете и ми бе чудно как ще диагностицира проблем в автомобила така , ама щом го казват по телевизията сигурно е така .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да попитам ако знае някой - прегледа на газовата изтича май месец, а на колата - юни. Кога да ходя на преглед - май или юни?

Колега, доколкото знам от ТВ, вече прегледите за газовото ще се правят при ГТП на колата, при теб не е толкова голяма разликата - 1 месец, така че сигурно няма да е фатално като отидеш през юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

малко да поизтупам темата

днес минах Фабийката през ГТП, струваше ми 30 лв, гледаха спирачките, фаровете, забиваха някакви сонди в ауспуха и по акумулатора, погледнаха и газовото с някакъв уред, прегледаха и бутилката.

Всичко мина за 20-30 минути и накрая ми дадоха един голям талон - чаршаф за това, че колата е годна за движение.

Никъде в паспорта на газовото не ми удариха печат или отметка, че колата е минала през преглед. Сигурно това, че колата е с този чаршаф е достатъчно пред органите и ако ми поискат по бензиностанциите да покажа за преглед на газовото това ще е достатъчно.

Цените били от миналата година, на други места има и по-високи цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми съдраха кожата- 45лв ми взеха за прегледа на Фабията в София :cry:

на тези които имат застраховка ГО към ДЗИ им е само 10 лв прегледа, но моята ГО е към Олимпик и тогава си е нормална цена от 30-так.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрях да прая ГО в ДЗИ, макар каското да ми е там- особено за аудито ГО- то ми е осезаемо по- скъпо, дори да ми гарантира -10% от каското :roll:

Иначе- полезно инфо :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.