Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Борд компютър?


boboyyy

Recommended Posts

Здравейте!!!От скоро съм собственик на Шкода Фабия 1 2002г.Как да разбера дали имам борд.компютър който да ми показва разхода,колко отворени врати имам и т.н.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отстрани на лостчето за чистачките трябва да имаш бутон, който се натиска в 2 възможни посоки, така сменяваш различните показатели на борд. компютъра. Колко отворени врати имаш не показва. Имаш лампа на таблото, която свети ако е отворена врата/капака на багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,утре ще потърся това бутонче надявам се да го има,ако не го намеря ще потърся снимки или нещо такова,колкото до лампата за отворените врати-незнам дали имам таква защото не свети или можеби е повредена но тепърва ми предстои да се запозная с шкодата.Също така ми свети EPC лампата но ми казаха че може да е от газовото или защото с ами повредени ел.стъклата.ако имате други предложения казвайте!!! :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я върви да ти я закачат на диагностика! EPC свети само за проблеми по двигателя! А ако имаш борд, при това време в Бг, при всеки старт часовникът автоматично превлючва на външна температура, която в първите секунди и мига като показание и има един предупредителен сигнал + символ снежинка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.