Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мигане на уредите на климатика


dimo_vr

Recommended Posts

Здравейте. Днес сутринта започна да ми мига таблото за управление на климатика . Преди това си монтирах моторчето за повдигане на стъклото за предна дясна врата.Забелязах , че когато двигателя е запален не мигат , а си светят . Също така страничните стъкла отказаха да работят . Най - рано в понеделник мога да я закачат на диагностика . Някой срещал ли е такъв проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте. Днес сутринта започна да ми мига таблото за управление на климатика . Преди това си монтирах моторчето за повдигане на стъклото за предна дясна врата.Забелязах , че когато двигателя е запален не мигат , а си светят . Също така страничните стъкла отказаха да работят . Най - рано в понеделник мога да я закачат на диагностика . Някой срещал ли е такъв проблем?

 

Ако говориш за осветлението на врътките, на мене ми мигаше така преди да изгори крушката окончателно. Предполагам, че се е била скъсала жичката ,но известно време двата и края са контактували.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.