Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До ползващите ETKA


z3f1r40

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да Ви попитам има ли някой запознат с ЕТКА-та и по-точно дали ще я подкарам на 64 битов Windows 7 ??? Защото досега беше на ХР и нямаше никакъв проблем, но тази седмица ме притеснява. Ако някой знае да сподели моля. Говоря за последната етка (7,3 мисля).

 

Пп. Преди да пиша порових, но имаше много разногласни мнения по форумите и затова реших да питам.

 

 

Поздрави s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца се пробвах да я инсталирам.Из разните форуми хората пишат, че са я подкарали без проблеми.При мен проблема беше в кракът.Отказах се и не съм търсил решение, защото не ми трябваше спешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай си виртуална машина, има безплатен софтуер vmware player се казва. Слагаш windows xp и след това етка-та. Така ще стане със сигурност. Преди време и аз срещах този проблем, но не помня как се справих с него.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много шит :smt0344 Не ми се занимава с виртуални машини и глупости, исках просто да си я инсталирам и разцъкам. smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "z3f1r40" - "Microsoft" сами пуснаха "Windows XP Mode" за всички версии на "Windows 7". Ето линк: Натисни точно тук. Инсталира се лесно, пускаш го и пред ТЕБ се отваря "Windows XP" на който можеш да си правиш всичко, както на истински такъв :) Слагай го и действай..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това го гледах ама пак греда ](*,) С Home Premium 64 съм.

 

You are not eligible to download Windows XP Mode. You must have Windows 7 Professional, Enterprise, or Ultimate to run Windows XP Mode.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Error 7 Hardlock not found' Ли изкачаше ??? Мерси колега за отговора :smt017

 

Ако не се бъркам беше точно това!Той нали кракът трябва да симулира някакво USB устройство, което е ключ за програмата.Той кракът се инсталираше, но след това не работеше както трябва и съответно програмата не си намираше лиценза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Error 7 Hardlock not found' Ли изкачаше ??? Мерси колега за отговора :smt017

 

Ако не се бъркам беше точно това!Той нали кракът трябва да симулира някакво USB устройство, което е ключ за програмата.Той кракът се инсталираше, но след това не работеше както трябва и съответно програмата не си намираше лиценза!

Да и сам се уверих че е това преди малко... А няма ли начин да си кача ключа по някакъв начин на usb флашка примерно и само с нея да тръгва :-k

Просто не ми се занимава с виртуални машини :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

z3f1r40, имаш ли някакъв напредък по темата?Или някой друг ако е успял да подкара на 64-и битова 7-ца, по-нова версия без виртуална машина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се и сложих етката на другия компютър с ХР smile049 Не съм гледал скоро дали не е излязла нова версия с поддръжка на 64 битова седмица, други глупости са ми на главата и нямам време за експерименти :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.