Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дистанционно отключване/заключване на колата? Как?


Bojanov

Recommended Posts

Новата ни фабия е със заводско централно заключване, но ключа е от обикновените без бутон.

Дайте ми идея как да стане отключването от разстояние с бутон.

Чрез монтиране на някаква аларма (проста и евтина) или може да се направи сгъваем ключ с бутон и да се настрои по някакъв начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сгъваем ключ може само със съответния модул. Има афтърмаркет аларми, който управляват фабрично централно. Даже и ЕТ монтираха такиво по едно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ЕТ поставят такива аларми моята фабия е с такава аларма и обикновен ключ но струваше около 350-360 лева алармата а някой колеги от форума бяха казали че самата аларма струва 50-55 лева-като купувах колата ме задължиха да е с аларма нали сме на лизинг....Според мен трябва да се свържеш с някоя фирма за поставяне на аларми и ще ти излезе по евтино и ще си с по хубава аларма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ЕТ поставят такива аларми моята фабия е с такава аларма и обикновен ключ но струваше около 350-360 лева алармата а някой колеги от форума бяха казали че самата аларма струва 50-55 лева-като купувах колата ме задължиха да е с аларма нали сме на лизинг....Според мен трябва да се свържеш с някоя фирма за поставяне на аларми и ще ти излезе по евтино и ще си с по хубава аларма.

 

В допълнение към горния пост - гледай да е оторизиран от ЕТ сервиз, че иначе като нищо ще ти се заядат за гаранцията. smile049 И честита придобивка! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ЕТ поставят такива аларми моята фабия е с такава аларма и обикновен ключ но струваше около 350-360 лева алармата а някой колеги от форума бяха казали че самата аларма струва 50-55 лева-като купувах колата ме задължиха да е с аларма нали сме на лизинг....Според мен трябва да се свържеш с някоя фирма за поставяне на аларми и ще ти излезе по евтино и ще си с по хубава аларма.

аха,тази която слагат в ЕТ е много ,как да кажа....гадна!?

Моята хем им казах да намалят до максимум обемните дачици,пак си свирка,като мине някой леко по-шумен автомобил!

Някой има ли идея ,колко струва черната кутиика(оригиналната) съвместима със сгъваемите ключове :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.