Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за помощ при поръчка от чешки сайт.


skoda_felicia_93

Recommended Posts

колеги моля ви помогнете ми искам да си поръчам от един чешки сайт части за шкода обаче незнам как дава ми само за чехия някой знае ли дали може ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях виждал по-безумен пост. "Колеги искам нещо, но не знам дали може" със заглавие "Помощ!!!". Поне да беше написал кой е сайта и едно смислено заглавие. Да не говорим, че раздел "Фабия" хич не е за такива питания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, хайде и от мен малко забележки:

 

Първо - пиши заглавията на темите си както трябва, сложи информация в тях.

 

Второ, недей да крещиш, слагай една главна буква, в началото на думата или изречението, останалите нека са малки.

 

По горните две неща првилата на форума са ясни и в случая не си ги спазил изобщо:

 

2. Нарушения и ограничения.

 

2.2. Забранява се създаването на следните нови теми:

 

2.2.3. Имащи в заглавието си повече от нужно главни букви. Всеки член на форума следва да уважава събеседниците си и да се съобразява с факта, че във форумите написаното с главни букви се приема като "крещене" и не се толерира от модераторите и администраторите.

 

2.2.5. Имащи безсъдържателно заглавие, например "Помогнете!!" или "Имам въпрос". Правилното формулиране на темите привлича повече вниманието на посетителите, а това увеличава респективно шанса пишещият да получи адекватен отговор.

 

 

 

И накрая, както и колегата PRR ти е казал - да беше посочил кой е сайта и какво точно искаш да поръчаш за колата си, за да може да се ориентират колегите и да ти предложат алтернативни варианти.

 

Пооправих заглавието на темата ти, надявам се да намериш съдействие и помощ от колегите.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в неделя заминавам за Чехия.

Ще се връщам с кола някъде през пролетта или началото на лятото.

Мога да съдействам за доставки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.