Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Фелиция 1.6 MPI


flipbeat

Recommended Posts

Имам няколко проблеми от около месец с иначе чудесната ми шкодичка. И така, ще ги карам подред:

 

01. Проблем със стартера-случва се да дам контакт и да се чуе леко пукане и никаква реакция на двигателя. Запалва след няколко опита.

02. След като запали в купето замирисва силно на бензин.

03. Невероятен разход на гориво (12-14 градско, 8-10 извън и то до 100 км/ч)

04. Ключалката на багажника блокира.

05. Термостатът изгоря

Това е от съвсем скоро, но явно ще се дават пари за ремонти, та бих желал и няколко тенекеджийски интервенции по калниците и леко корозиралия багажник. И съм сигурен, че и по ходовата част ще се наложат корекции. Къде мога да отида в София или околностите и да се погледнат повечето неща накуп, че нямам никакви наблюдения откъм сервизи и майстори. Благодаря и на всички желая по-добра 2012 година!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като мирише на бензин и разхода ти е голям , огледаи хубаво колата да нямаш теч на горивото, а за термостата как така ти изгоря, тои да не е крушка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Като я запалиш сутрин студена как са оборотите, мени ли ги, държи ли по високи обороти, трябва да има и един температурен датчик на термостата виж като работи колата,ако извадиш буксата на датчика дали има промяна в работата на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.