Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Марка окачване за Фабия 1


sword

Recommended Posts

Здравейте, след като подмених на фабия 1 тампони носачи, тампони стабилизираща щанга, самата щанга в Еуратек сега дойде много бързо време да сменям и останалите 4асти от окачването биалети, задни ударни тампони и прашници и евентуално амотесори бих искал ако имате наблюдение на различните производители значи за биалетките цените са от 15 до 60 лв на брой уж реномирани производители тампоните от 15 до 30 засега ме убеждават за марките ТРВ и БОГЕ и евентуално къде се продават на най нормални цени не от Еуратек .Съжалявам за разбъркания текст и предварително благодаря за постингите.Весели празници желая на всички .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майстора които ми прави окачването ми препоръча да взема LEMFÖRDER взел съм частите но все не ми остава време да мина да ги сложи купих ги от http://www.vdauto.com/bg/index.php

п.п пише made in Brazil

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих биалети LEMFÖRDER от аутоплюс. Доволен съм. Не помня обаче точната цена. Нещо около 30 лв. бр. ми се върти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.